יתרונות העבודה בחברות גדולות – חברות עם הטבות

www.lihiyot1.co.il
בכל הקשור לבחירה במקום עבודה, יש אנשים שמעדיפים לעבוד בחברות בוטיק קטנות המספקות לעיתים חופש פעולה רב יותר וביצוע ריבוי של תפקידים מאתגרים. לעומת זאת, אחרים יעדיפו לעבוד בחברות גדולות וחזקות במשק ולא בכדי. תעסוקה בחברה גדולה ומבוססת בעלת שם תורמת לנו רבות בחיפוש העבודה הבאה. במאמר הבא נרחיב מאילו יתרונות תוכלו ליהנות בחברות כגון אלה.


התחלה מבטיחה!

אם אתם משוחררים צעירים ללא ניסיון תעסוקתי, העבודה המועדפת על הצעירים היא כבר לא תחנות דלק אלא תפקידי שירות לקוחות בחברות גדולות כמו חברות תקשורת גדולות. שם לא תקבלו מענק התמדה אלא בונוסים על מכירות לפי הצלחתכם. התנסות בעבודה בחברה גדולה בתחילת דרככם תועיל לכם במספר אופנים:

 • העבודה תסייע לכם לדעת מה מעניין אתכם יותר ומה פחות. כך תדעו לאן ברצונכם לכוון את הקריירה העתידית שלכם ובקיצור, מה תרצו לעשות כשתהיו גדולים.
 • תוכלו לרכוש כלים ומיומנויות כגון מתן שירות לקוחות ברמה גבוהה וכיצד לעמוד בהצלחה ביעדי מכירה.
 • תלמדו מה הנורמה הארגונית המקובלת בחברות גדולות ומהי הדרך המקובלת להתנהל מול הקולגות והמנהלים שלכם. הבנה זו תסייע לכם בהמשך דרככם המקצועית לשמר את עבודתכם ולהתקדם במעלה הסולם הארגוני או למשרות טובות יותר בעתיד.

חושבים קדימה

התחלתם את הקריירה המקצועית שלכם בחברה גדולה? מצוין! העבודה בחברה גדולה תשרת אתכם בהיבטים שונים כגון:

 • בארגון גדול אפשרויות הקידום הן מגוונות יותר ומהירות יותר. אם אתם צעירים משקיענים, יש לאן לגדול ולהתפתח ותוכלו להתקדם באופן מהיר יחסית לתפקידי ניהול.
 • שימו לב טוב טוב לקולגות שלכם! יתכן שבעתיד הם יהיו אלו שיערכו לכם ריאיון עבודה למשרה נחשקת חדשה או שתצטרכו את עזרתם כאשר יגיעו למקומות גבוהים בחברות אחרות. לכן, שימרו על קשרים טובים ותחזקו אותם, או בשלוש מילים: נטוורקינג נטוורקינג נטוורקינג!
 • החברה הגדולה בה עבדתם תשרת אתכם במעבר למשרה חדשה. היא תשווק אתכם ללא מאמץ ולו רק מעצם היותכם מועסקים בחברה בעלת שם.

הכשרות, לימודים והארגון שביניהם

 • חברות גדולות לרוב מאמינות כי ההשקעה בלימודים ובהכשרות של העובד תסייע לארגון עצמו. מדוע, כיצד ואת מי זה משרת? להלן התשובות:
 • שילוב לימודים מקצועיים ועבודה: מדוע? – החברות מאפשרות שילוב לימודים תוך כדי העבודה במטרה שלימודי העובד יניבו פרות לארגון בסיום הלימודים.
 •  הכשרות עובדים: מי מרוויח וכיצד? – כפי שהזכרנו בעבר במאמר "החברות הגדולות משקיעות בנו בקורסים והכשרות,למה שלא נפיק מכך את המרב בקורות החיים?" השקעה של החברות בקורסים ובהכשרות שלנו היא תוספת חשובה ומועילהלקורות החיים שלנו בחיפוש העבודה הבאה ומהווה יתרון מאחר שהחברה החדשה חוסכת במשאבי הכשרה לעובד החדש.

נותנים, לא תיקח?

לרוב, עבודה בחברה גדולה מגיעה עם הטבות רבות כגון:

 • תנאים סוציאליים מוסדרים: ימי חופשה, ימי מחלה, ימי הבראה שנתיים, ביטוח בריאות, קרן השתלמות, ביטוח פנסיוני, קופת גמל, מימון רכב וכו' הם תנאים סוציאליים חשובים.
 • הטבות נוספות כגון: טלפון מטעם החברה, הסעות מסודרות וארוחות יומיות.
 • בואו לא נשכח את ההטבות שאנחנו אוהבים באמת: בונוסים על עמידה ביעדים, הנחות ברכישות, מסיבות חברה, אירועים וטיולים והכל על חשבון החברה!
 צרו איתנו קשר ב lihiyot1@gmail.com או בקרו אותנו ב www.lihiyot1.co.il למידע נוסף, לכתיבת קורות חיים מקצועיים אשר תקדם אתכם ולהכנה לראיונות עבודה! פנו היום וגלו מה הדרך הנכונה ביותר למציאת העבודה הבאה שלכם!

 

השירותים המומלצים שלנו:

הכנה לראיון עבודה

שדרוג קורות חיים

התאמה למשרה ספציפית ולמכרזים

כתיבת קורות חיים אקדמיים

 

מאמרים נוספים מומלצים:

 הצגה עצמית בראיון עבודה  - שולטים בראיון! 5/2/2015

בהצלחה רבה לכל מחפשי העבודה,

אילאיל פודלישבסקי לביא

להיות1

www.lihiyot1.co.il

לא מוכרים רק מוצר, מוכרים תפיסה ושירות

 

Comments