נגמרה תקופת החגים? זו הזדמנות מצוינת למצוא עבודה

נגמרה תקופת החגים? זו הזדמנות מצוינת למצוא עבודה

תקופת חגי תשרי היא הזדמנות מצוינת בשבילכם למצוא אפשרויות תעסוקה שמתאימות לכם. בין אם עזבתם את העבודה הקודמת או שפוטרתם, התקופה הכי טובה למצוא עבודה חדשה היא בדיוק לאחר צאת החגים. במאמר זה נדבר על הסיבות מדוע כדאי לחפש עבודה כבר ביום שבו כולם חוזרים לשגרה.

שנה חדשה – התחלות חדשות

בראש השנה ובכיפור נהוג ביהדות לעשות חשבון נפש. אבל חשבון הנפש שאנחנו נרצה לדבר עליו כאן הוא חשבון הנפש שאתם צריכים לעשות באשר לרצונות, לשאיפות ולחלומות שלכם. תקופת החגים מביאה עמה הרבה זמן פנוי, שאותו אתם יכולים לנצל בכדי לשאול את עצמכם באיזו עבודה תרצו לעבוד? איזה תפקיד מתאים לכם? היכן תוכלו לממש את הפוטנציאל שלכם? ואיזו עבודה תעזור לכם להתקדם למקום שבו אתם שואפים להיות?

כמובן שלהיות ללא עבודה בחגים יכול להיות מלחיץ, כי אתם לא יודעים מה יהיה אחרי ואיך תתפרנסו אבל, אתם יכולים לנצל את התקופה הזאת כדי לאסוף תשובות ומידע שיעזור לכם להמשיך הלאה ולהתקדם לעבודה חדשה עם הזדמנויות חדשות להתפתחות אישית ומקצועית.

המשק מתעורר לחיים

אחרי החגים יש בערך שבוע של התאוששות המשק וחזרתו לשגרת העבודה – זה בדיוק הזמן שבו מעסיקים רבים מציעים הזדמנויות גיוס שכן, גם אם דרוש להם עובד חדש, רוב המנהלים מעדיפים שלא להתעסק בגיוס בתקופה שלפני החגים או במהלכם. מה שאנחנו מנסים להגיד זה, שאחרי החגים יש ריבוי

ואף הצפה של אפשרויות תעסוקה בכל תחום או מקצוע שבו תהיו מעוניינים לעבוד. כמובן שתוכלו לשלוח קורות חיים כבר לקראת סיום תקופת החגים אבל, אם תבדקו אותנו, תגלו שמיד אחרי החגים מתפרסמות עוד ועוד מודעות דרושים. כלומר, יותר הזדמנויות – יותר סיכויים להצליח.

רעננו את קורות החיים

רגע לפני שאתם מתחילים לחפש עבודה זה הזמן לרענן את קורות החיים – עריכה ומיקוד של קורות החיים, בהתאמה אופטימלית לעבודה שאתם מחפשים, יגבירו את סיכוייכם למצוא עבודה באופן משמעותי. אם תשלחו את אותו מסמך קורות החיים שתמיד שלחתם, בלי לרענן ובלי להתאימו למקצוע

המבוקש – אתם מבצעים חצי עבודה, מה שבטח לא יביא לכם את העבודה שאתם חושקים בה - עריכה מקצועית של קורות החיים תאפשר לכם את מרב ההזדמנויות המגיעות לכם.

הכנה מקצועית בתהליך חיפוש העבודה

צוות להיות1 מזמין אתכם להיעזר במבחר שירותים שיעזרו לכם לצלוח את תהליך חיפוש העבודה. זקוקים לכתיבה, רענון ועריכה של קורות החיים? רוצים הכנה לראיון האישי? 

מחפשים מידע על מבחני המיון ועל מרכזי ההערכה? צרו קשר עוד היום וצוות להיות1 ישמח לעזור בייעוץ מקצועי: 03-6777127 lihiyot1@gmail.com


צור קשר - אנו ממתינים!


Comments