המדריך לכתיבת קורות חיים מוצלחים – עשה זאת בעצמך-חלק חמישי-קורות חיים לתחום ההיי-טק

שפר מזלכם ויצרתם לעצמכם דריסת רגל בתחום עתיר טכנולוגיה ו... משכורות גבוהות, אם לומר את האמת. אבל, יחד איתכם, ישנם מועמדים רבים נוספים שפונים לעיסוק בתחום ההיי-טק, באופן גדל וסוחף, ככל שהקדמה גוברת. לכן, כאשר אתם ניגשים למשימת כתיבת קורות חייכם עבור משרה נחשקת בעולם ההיי-טק, עליכם לעשות זאת באופן מקצועי וממוקד, המראה את היתרון היחסי שלכם על פני האחרים, והמדגיש באופן שיווקי את הניסיון והערך המוסף שאתם מביאים לצלחת.

בדרך כלל, אנשים נוהגים לציין את חלק "המחשבים והטכנולוגיה" בסוף מסמך קורות החיים. כאן ההיפך הוא המומלץ- כתבו את ההתמחויות שלכם בנושאים אלו דווקא בראשית המסמך, היות והם מהווים פרמטר חשוב ועיקרי בסקירת ניסיונכם המקצועי בעולם ההיי-טק. בראשית המסמך נכון גם לציין את הבקיאות שלכם בשפות שונות, היות ותחום זה מחייב לעיתים קרובות התקשרות עם אנשים וחברות מרחבי העולם.

בפרק הניסיון התעסוקתי, הקפידו לפרט את התפקידים שביצעתם ואת המעסיקים עבורם עבדתם בעבר. הקפידו להדגיש באופן בולט וברור את שמות החברות בהן עבדתם ואת כותרות התפקיד אותו מילאתם. עולם ההיי-טק ידוע בחשיבות שהוא מקנה לחברות גלובאליות והקשרים ביניהן, יחד עם תפקידים ספציפיים החולשים על חלקים נכבדים בכל ארגון.

קורות חיים לעולם ההיי-טק מתאפיינים בגמישות בתבנית העריכה של המסמך. כלומר, ישנם מועמדים בעלי השכלה אקדמית ומקצועית העולה על הניסיון המעשי בפועל, כאשר מנגד ישנם מועמדים שניסיונם המקצועי הוא בעל חשיבות גדולה הרבה יותר מאשר השכלתם הפורמלית בתחום. לכן, דאגו להיות גמישים בכתיבת המסמך והשכילו להדגיש את היתרונות שלכם, בין אם בהשכלה ובין אם בניסיון מקצועי. הקפידו לציין את כל ההכשרות והקורסים הרלוונטיים למשרה, וכן את פירוט תפקידי העבר, שמדגישים את התרומה שלכם למשרה המבוקשת.

גם כאן, כמו בכל מסמך קורות חיים שאתם מגישים, הקפידו לבדוק שוב ושוב את תקינותו מבחינת שגיאות כתיב, תחביר ודקדוק, העלולים להראות חוסר השקעה וחוסר רצינות מבחינת המועמד, ולפסול אותו בעיני המעסיק עוד לפני שהתמקד בתוכן קורות החיים.נותרו לכם עוד שאלות ולבטים?

צרו איתנו קשר ב lihiyot1@gmail.com או או בפנייה טלפונית למספר 03-6777127 נשמח לעזור!

צור קשר עכשיו אנו ממתינים!

השירותים המומלצים שלנו:

הכנה לראיון עבודה

שדרוג קורות חיים

התאמה למשרה ספציפית ולמכרזים

כתיבת קורות חיים אקדמיים

בהצלחה רבה לכל מחפשי העבודה,

אילאיל פודלישבסקי לביא

להיות1

www.lihiyot1.co.il

לא מוכרים רק מוצר, מוכרים תפיסה ושירות


צור קשר

Comments