ראיון עבודה דיגיטלי – טכנולוגיה בשרות עולם התעסוקה

להיות1 עולם העבודה
ראיון עבודה דיגיטלי – טכנולוגיה בשרות עולם התעסוקה

אתם נמצאים בתקופה של חיפוש אחר העבודה הנכספת. התקווה המיוחלת לטלפון הנחשק מהמעסיק מתממשת ופתאום היומן שלכם מתמלא בשלושה ראיונות עבודה שנקבעו לשבוע הקרוב. משמח? בוודאי. אבל עדיין דורש תכנון וארגון של פרמטרים חשובים כגון: באיזו שעה עדיף לצאת מהבית? האם להגיע ברכב פרטי או בתחבורה ציבורית? האם המיקום בו יתקיים הריאיון הוא במרכז העיר בשעת עומס? מה ללבוש? איך לתכנן את המשך היום בהתאם למועד הריאיון? האם לקבוע יותר מריאיון אחד לאותו היום? השאלות הללו מראות כי יש צורך בשקלול של מספר אלמנטים על מנת להגיע לריאיון העבודה בזמן, רגועים ומוכנים להיות במעמד שמתחת לזכוכית המגדלת.

ריאיון דיגיטלי - אופציה מבורכת

ימינו אנו ידועים כתקופה מודרנית וקדחתנית, שבה אנחנו מתנהלים במרוץ חיים עמוס הדורש פתרונות מתקדמים למצבים של מחסור בזמן. הטכנולוגיה המתפתחת משמשת אותנו בדיוק עבור הצורך בפתרונות שמקלים על ההתנהלות האנושית בשלל תחומי החיים. בתחום עולם העבודה, מוצגת בפנינו כעת האפשרות לנהל ריאיון בזמן אמת באופן של צ'אט דיגיטלי, אם דרך הסקייפ ואם דרך תוכנות תקשורת אונליין דומות. בצורה הזו אנו יכולים לחוות ריאיון עבודה דיגיטלי, המתבצע בנוחות של בחירת המקום המועדף עלינו, ללא העול שבלהגיע למקום מסוים וללא כל הפרמטרים המשפיעים על זמן ההגעה אליו.

על הצג כמו במציאות

נכונה העובדה כי אפשרות של ריאיון עבודה המתנהל על צג המחשב אינה מצריכה מכם לצאת מהבית, אך אין זה אומר שאינכם צריכים לייחס לזה את אותה החשיבות בדיוק כמו לריאיון עבודה פרונטאלי. עליכם לשים לב לאותם פרמטרים עליהם הייתם שוקדים, דוגמת אופן ההצגה העצמית שלכם, אופן הלבוש, המראה החיצוני הכללי כולל מצב הרוח של השיער שלכם באותו היום, איפור וכו'. מעבר לתצוגה הוויזואלית עליכם להתכונן לריאיון דיגיטלי כפי שהייתם מכינים עצמכם לקראת ריאיון פרונטלי, מבחינת סקירת שאלות ותשובות אופייניות לריאיון עבודה, כיצד תתרמו לארגון אליו אתם מבקשים להתקבל, מהו היתרון שלכם על פני אחרים וכו'.

הבמה הממוחשבת

ישנם מספר דגשים להם תידרשו להעניק יתר תשומת לב לקראת קיום הריאיון הדיגיטלי. כיוון שהפגישה מתקיימת עם עזרים טכנולוגיים, עליכם לוודא שאמצעי התקשורת באמצעותם תתנהלו במהלך הריאיון תקינים, מבחינת תקשורת אינטרנטית ללא הפרעות, רשת Wi-Fi תקינה, מצלמת רשת פועלת, רמקול תקין וללא רעשים - כל מה שהוא תלוי טכנולוגיה ויכול להוות מכשול למהלך הריאיון באם יהיה חסר או לא תקין. בנוסף לסביבה הטכנולוגית, וודאו כי אתם נמצאים בסביבה המאפשרת שיחה ברורה ונטולת רעשים, סביבה שקטה בה תוכלו להתרכז במראיין ובשאלותיו בלי הפרעות קוליות כמו רחוב סואן או בית קפה הומה. רצוי שהקולות היחידים בחדר יהיו שלכם ושל המראיין.

עוד נוסיף ונדגיש את עניין היציבה שלכם אל מול מסך המחשב וכלפי המראיין, כלומר - דאגו להישיר מבט ולשמור על קשר עין עם האדם הניצב מולכם ודברו בבהירות על מנת שהשיחה תהיה ברורה וקולחת. התאמנו על השיחה עם משפחה וחברים קודם לריאיון הדיגיטלי על מנת שתוכלו לקבל חוות דעת אמתית, גם על ההתנהלות שלכם וגם על טיב השיחה מבחינה טכנולוגית.

כעת צאו לכבוש את העולם!

בהצלחה!

נותרו לכם עוד שאלות ולבטים?

צרו איתנו קשר ב lihiyot1@gmail.com או או בפנייה טלפונית למספר 03-6777127 נשמח לעזור!

צור קשר עכשיו אנו ממתינים!

הפרסומות שלנו שוות צפיה!!!

טיפוס להרי ההימלאיה

ואיך לכל הרוחות אני הולך עכשיו לצלוח את מסלול המיונים האסטרונומי הזה??

מרגישים שאתם נמצאים בלופ שאי אפשר לצאת ממנו? 

מה שתבשלו זה מה שתאכלו, אז לא עדיף לבשל טעים? 

השירותים המומלצים שלנו:

הכנה לראיון עבודה

שדרוג קורות חיים

התאמה למשרה ספציפית ולמכרזים

כתיבת קורות חיים אקדמיים

בהצלחה רבה לכל מחפשי העבודה,

אילאיל פודלישבסקי לביא

להיות1

www.lihiyot1.co.il

לא מוכרים רק מוצר, מוכרים תפיסה ושירות


צור קשר

Comments