למקומות, היכון, תרוויח

לא סתם קוראים לזה מרוץ החיים. בהרבה תחומים בחיים אנחנו עוד אחד מיני מתמודדים רבים נוספים, הרצים ונאבקים על תארים נכספים, במיוחד בעולם העבודה. ומהו התואר הנכסף כאן? המשרה הנחשקת כמובן. אותה משרה, אותו תפקיד הניצבים כמטרת העל של מרוץ חיפוש העבודה יהיו גביע הניצחון בסופה של התחרות, עליו עמלתם קשות על מנת להשיגו.

נחוץ מאמן

כמו כל ספורטאי המתאמן לקראת ניצחון במרוץ, כך גם מתמודדי עולם העבודה צריכים הכוונה ועזרה ממוקדת על מנת שידעו להתנהל ביעילות ובאופן ראוי בתהליכי המיון השונים והשגת המשרה המבוקשת, בכדי שיוכלו להגיע להישגים הרצויים. אבל, גם כשרוצים, לא תמיד אפשר לעשות זאת לבד. ההיפך הוא הנכון,  קבלת הדרכה מותאמת אישית וכזו שתעניק לכם ערך מוסף וביקורת חיצונית לגבי הדרך בה אתם נתפסים, היא אלמנט חשוב לאין ערוך על מנת לגלות דברים שלא ידעתם על עצמכם, ואולי מונעים מכם מלזכות במשרת החלומות שלכם. מאמן חיצוני, או צוות של מאמנים כאלה, הם שלב קריטי בתהליך מורכב ורב משתתפים.

הכול עניין של טקטיקה

כמו בכל ענף תחרותי, גם ענף חיפוש ומציאת עבודה מורכב מתהליך למידה הכולל גיבוש טקטיקה וצעדים באמצעותם תוכלו להציב עצמכם באחוזון העליון, ולמנף עצמכם גם מבחינה אישית וגם אל מול ציבור המתמודדים האחרים על המשרה. כפי שהצוות המאמן אתכם עוזר לכם לאתר נקודות חוזק ונקודות תורפה המאפיינות אתכם כאנשים וכעובדים, כך הוא גם עוזר לכם להסיק מסקנות, להכיר וללמוד את חוויית חיפוש העבודה והריאיון, על השלבים השונים של התהליך. בינינו, אף אחד לא ממציא כאן את הגלגל. אלו תמיד אותם מבחנים מדוקדקים המטלטלים את נפשכם וראשכם בסדרת שאלות חקרניות ומשחקי תפקידים מתישים. תהליך רפטטיבי שנועד לתת למראיין מושג לגבי האופי שלכם וכיצד תוכלו להוות תרומה לארגון בתפקיד הספציפי. לכן, יהיה זה מעשה חכם ומועיל לאמן את עצמכם קודם לתהליך החיפוש הטורדני ולקבל מושג ויתרון אישי, על מהלך ראיון העבודה ועל האופן הנכון להתמודד עמו.

יום אחד זה יקרה

אבל לא אם תשבו ותחכו ליום הזה. היו אקטיביים בתהליך מציאת העבודה. אם אתם מבחינים באיזשהו חסך המעכב אתכם בצליחת החיפוש אל עבר המשרה הרצויה, היו חכמים מספיק כדי לחסוך לעצמכם זמן ועצבים מיותרים וקדמו פתרון. פניה לחברת מומחים המתמקצעים בהכנת האמצעים לקבלת הזימון לראיון, כגון מסמך קורות חיים ופרופיל לינקדין מקצועי, ובהכנת המועמד לצליחת הריאיון בהצלחה, הוא צעד חשוב ומשמעותי שיזמן לכם ידע ותשובות שלא ידעתם שחסרים לכם. הכנה מוקדמת באמצעות מבחנים וסימולציות כגון משחק תפקידים ודינאמיקה קבוצתית היא שתיתן לכם את היתרון היחסי על פני מאות מתמודדים הצובאים על הפתחים המועטים, ממש כמוכם. אל תתנו לתחושות ספק לקלקל לכם את רגע הניצחון, או גרוע מכך, למנוע מכם להפגין את הכישורים והמיומנות שלכם בעבודה שתוציא את המיטב שבכם.

נותרו לכם עוד שאלות ולבטים?

צרו איתנו קשר ב lihiyot1@gmail.com או או בפנייה טלפונית למספר 03-6777127 נשמח לעזור!


   צור קשר עכשיו אנו ממתינים!

השירותים המומלצים שלנו:

הכנה לראיון עבודה

שדרוג קורות חיים

התאמה למשרה ספציפית ולמכרזים

כתיבת קורות חיים אקדמיים


בהצלחה רבה לכל מחפשי העבודה,

אילאיל פודלישבסקי לביא

להיות1

www.lihiyot1.co.il

לא מוכרים רק מוצר, מוכרים תפיסה ושירות

   צור קשר עכשיו אנו ממתינים!

Comments