בכירים? הגיע הזמן שקורות החיים שלכם ישקפו את זה


בכירים? הגיע הזמן שקורות החיים שלכם ישקפו את זה

כשאתם נמצאים בראש הפירמידה, בין כל העומס והלחץ, לפעמים אתם יכולים למצוא את עצמכם נתקעים דווקא במקומות שחשבתם שיהיו הקלים ביותר עבורכם – כתיבת קורות החיים. אחרי הכל, כשיש לכם כל כך הרבה ניסיון וידע, לפעמים קשה לדעת מה כדאי להכניס פנימה, מה כדאי להשאיר בחוץ ומה למעשה אתם צריכים שיהיה בקורות החיים שלכם כדי להשיג את המשרה הבאה. אז לפני שאתם ניגשים לכתוב את כל ההיסטוריה המקצועית שלכם בקורות החיים, הנה כמה דברים שכדאי שתדעו על כתיבת קורות חיים לבכירים.

שדרוג קורות חיים לבכירים? לא רק בעברית

תחשבו לרגע על העבודה הנוכחית שלכם. תחשבו כמה פעמים במהלך העבודה אתם מוצאים את עצמכם מחליפים בין עברית לאנגלית ובין אנגלית לעברית, הן בכתיבה והן בדיבור. כי סביר להניח שגם בעבודה שלכם, הדרישה למשרה בכירה היא אנגלית ברמה גבוהה, אם לא ברמת שפת אם. האמת היא, שמדובר בדרישה שהיא רלוונטית עבור כל מועמד שמיועד למשרה בכירה. אז נכון, אתם יכולים לכתוב את הרמה שלכם באנגלית בקורות החיים בעברית, אבל אתם יכולים גם לכתוב שני מסמכים של קורות חיים – האחד בעברית והשני באנגלית, כי כאשר תגישו את המסמך הכתוב באנגלית לעבודה הבאה שלכם, זה גם יצליח להעביר רושם חיובי יותר עבור המעסיק העתידי שמחפש את הבכיר הבא שלו וגם יחשוף אתכם לאופציות והזדמנויות נוספות לעבודה בחברות גדולות ובין-לאומיות. רוצים לדעת איך? המשיכו לקרוא.

תנו לקורות החיים שלכם לעשות לכם נטוורקינג

סיבה נוספת שבגללה כדאי לכם להכין מסמך קורות חיים באנגלית, היא כדי שתוכלו להעבירו בקלות וביעילות לרשת הלינקדאין. לינקדאין, היא רשת חברתית-מקצועית, שמיועדים לעסקים והיא מאפשרת לכם בעצם ליצור קשרים עסקיים שיכולים להיות חיוניים ורלוונטיים עבורכם. במילים אחרות, לינקדין לוקחת את קורות החיים שלכם ומאפשרת לכם ליצור נטוורקינג איכותי, שממנו יכולות לצמוח בין היתר, גם הזדמנויות עבודה שכן, מעסיקים רבים מחפשים היום את העובד הבא שלהם – בלינקדאין. כלומר, המעסיק הבא שלכם יכול לפנות אליכם דרך הרשת החברתית הזו, הרבה לפני שבכלל תחשבו לפנות אליו.

בנוסף, גם כאן, ישנה ציפייה מבכירים, להראות את נוכחותם ברשת הלינקדין ולכן חשוב שיהיה לכם פרופיל משלכם ברשת. אבל לפני שאתם מעלים את קורות החיים שלכם ללינקדאין, חשוב לזכור שמדובר ברשת חברתית מקצועית ברמה גבוהה במיוחד, שיכולה לסנן אתכם מתוכה אם רמת הכתיבה לא תואמת את הרמה המקצועית שהרשת המיוחדת הזו מחפשת. חשוב להקפיד על אנגלית ברמה גבוהה ולדעת איך לנסח את קורות החיים שלכם בצורה רהוטה ונכונה.

מה המעסיק הבא שלכם מחפש?

עם כל כך הרבה ניסיון וידע, אתם כבר יודעים לנחש מה המעסיק הבא שלכם מחפש – השתמשו בידע הזה.  עבור רוב משרות של בכירים, המעסיקים רוצים לדעת מהם ההישגים הבולטים שלכם במקומות אחרים, כאשר את המידע הזה הם מתרגמים לדברים שאתם יכולים לתרום לחברות ולעסקים שלהם. זה אומר, שאם הצלחתם למשל להגדיל את מחזור החברה שבה עבדתם או לייעל את העבודה במחלקה שלכם, כדי להגיע לתפוקה מלאה ואיכותית, כדאי וחשוב לציין זאת בקורות החיים.

אין לכם מספיק זמן כדי לכתוב קורות חיים גם בעברית, גם באנגלית וגם ללינקדאין? לא בטוחים איך לציין את כל ההישגים והתוצאות ומה כדאי לסנן או איך בכלל להתחיל לשדרג את קורות החיים שלכם? תנו לנו לעזור! עם ניסיון של למעלה מ-10 שנים בשדרוג קורות חיים לבכירים, נשמח לכתוב ולשדרג עבורכם את קורות החיים שלכם, באנגלית, בעברית וגם ללינקדאין.

צרו קשר עוד היום!

טלפון: 03-6777127

מייל: office@lihiyot1.co.il

או השאירו פרטים בקובץ המצורף!


Comments