קורות חיים שכתובים להצלחה – שווקו את עצמכם כמו שצריך!

קורות חיים שכתובים להצלחה – שווקו את עצמכם כמו שצריך!

קורות חיים... מושג נדוש או סיפור הצלחה בהתהוות? ובכן, הכול תלוי לאן תיקחו את זה ובאיזה אופן אתם הולכים לנסח את ההצגה העצמית לכם. זכרו, הכול מתחיל מהקובץ הזה, המכיל מספר משפטים מתומצת, שצריך לקלוע בדיוק למטרה אליה אתם מכוונים – השגת המשרה בה אתם רוצים להתברג.

כתיבת חיים שיווקית

כתיבה שיווקית לא מתייחסת רק לפלייר או לקטלוג של בעל עסק שרוצה למכור מוצר מסוים, היא מתייחסת לכל דבר אותו אנחנו רוצים למקד ולהסב תשומת לב ליתרונות שבו. מסמך קורות חיים חייב להיכתב בצורה שיווקית נכונה וממוקדת, על מנת שבאותם כמה משפטים מתומצתים תוכלו להקפיץ מהדף את מה שאתם יודעים לעשות באופן מקצועי ואיך אתם, בדגש על "אתם" עצמכם – תוכלו למנף את התפקיד שיעניק לכם המעסיק הפוטנציאלי. תחשבו כמה כוח יש במילים ובסידור הנכון שלהן על גבי קובץ של "עד 2 עמודים". עכשיו כשאתם מבינים את המשמעות של המסמך הזה הקרוי קורות חיים, אתם יכולים להתחיל לעבוד. על מה? על קורות החיים שלכם. זכרו שגם עם הפן השיווקי שאתם הולכים לנסח בקורות החיים שלכם, אתם עדיין חייבים לשמור על האמת כפי שהיא מתרחשת בפועל, כלומר אסור לכם לחשוב שקורות חיים שיווקיים הם שקריים. ממש לא. כאן מגיע העניין של להדגיש את המיומנויות והכישורים שלכם, אותם אתם השכלתם לממש בניסיון העבר שלכם, תוך התמקדות בהישגים חיוביים ובהצלחות אישיות. אל תיקחו את הכתיבה למקום בו אתם מספרים אגדות ונפלאות, כי זה יהיה שקוף ואף מעסיק לא ייקח אתכם ברצינות. החכמה היא לכתוב את זה נכון.

כתבו לעניין, דברו לעניין

ככל שתכתבו את קורות החיים שלכם בצורה יותר עניינית, כך גם תדעו להציג את עצמכם בעל פה כשיגיע מועד ראיון העבודה. המסמך הזה מייצג אתכם כרושם ראשוני כשהוא נוחת על המייל של רכזות הגיוס ולכן, אתם צריכים להמשיך את הרושם הזה באופן קולח ועקבי, על מנת שהמראיין יראה שיש הקבלה בין מה שכתוב על הדף ומה שאתם מציגים בפניו בעת הריאיון.

לכתיבה ושדרוג קורות חיים להצלחה חייגו: 03-6777127 lihiyot1@gmail.com

www.lihiyot1.co.il

 
Comments