מה הקשר בין הביטחון העצמי שלכם לעבודה הבאה שלכם

מה הקשר בין הביטחון העצמי שלכם לעבודה הבאה שלכם

אחת השאלות שאנחנו מקבלים שוב ושוב מהלקוחות שלנו, קשורה לוודאות ההצלחה של שדרוג קורות החיים. אנחנו תמיד אומרים שלמרות שבניסיון העבר שלנו ישנן הצלחות רבות של לקוחות מרוצים, אף פעם אי אפשר להבטיח מאה אחוזי הצלחה. יש הרבה גורמים שמעסיק מביא בחשבון רגע לפני שהוא מחליט לגבי העסקתו העתידית של מועמד (גם אם קורות החיים שלו כתובים בצורה המקצועית ביותר והוא פועל על פי ספר החוקים העדכני ביותר לראיונות העבודה) ועשר שנים בתחום לימדו אותנו, שלעיתים קרובות, אחד הגורמים שיכולים להיות מהמשפיעים ביותר על החלטתו של המעסיק העתידי שלכם – הוא הביטחון העצמי שלכם בראיון העבודה.

הביטחון שלכם בעצמכם עובר גם למראיין

כשאתם מגיעים לראיון עבודה, המראיין שלכם לא מסתכל רק על קורות החיים שלכם שמונחים לכם על השולחן. הוא בודק ובוחן אתכם בעוד מובנים – שפת הגוף, הדרך בה אתם מציגים את עצמכם וכן הוא גם מקשיב לשמות התואר בהם אתם משתמשים כדי לתאר את ההישגים שלכם ואת הדרך המקצועית שעברתם. דרך המכלול הזה, הוא יכול לקבוע האם עומד מולו אדם אסרטיבי, שבטוח בעצמו וביכולות שלו ויכול לתרום ולהוביל את החברה קדימה. רמת הביטחון העצמי שלכם היא בין הדברים המרכזיים ביותר שהמראיין ישים לב אליהם (אבל לא רק) בייחוד כשמדובר במועמדות לתפקידים בכירים או ניהוליים.

תסמכו על החוזקות שלכם

אבל כשמדברים על הקשר בין הביטחון העצמי שלכם לבין העבודה הבאה, לא מדברים רק על הדברים שעוברים למעסיק הפוטנציאלי בראיון העבודה. היכולת שלכם לסמוך על החוזקות שלכם ולדעת להדגיש בצורה נכונה את ההישגים המקצועיים, היא משהו ששווה לשים עליו את הדעת בכל תהליך של חיפוש עבודה. לעיתים זה מתבטא גם בקורות חיים, בהם מפרטים באופן טכני למדי את הניסיון המקצועי ומצניעים ההישגים החשובים שיצליחו לגרום לכם לבלוט אל מול אלפי המתמודדים ולעיתים זה יכול להתבטא גם ביכולת להדגיש את אותם הישגים בראיונות עבודה. בנוסף, יכול להיות שדווקא הפרטים הקטנים, שלכם נראים מהצד כשוליים ביותר – הם אלו שיקפיצו אתכם הלאה.

נכון, בטחון עצמי הוא עניין של מינונים ואיזון. אבל אם אתם מרגישים שזו נקודת החולשה שלכם, בלהיות1 נשמח לעזור לפתח את הביטחון העצמי שלכם במובן המקצועי ולעזור לכם לשים את הדגשים הנכונים במקומות הנכונים, עם הכנה מקצועית ומעמיקה לראיונות עבודה שמותאמת אישית לצרכי הלקוח ובנוסף לספק לכם שירותים נוספים כמו שדרוג קורות חיים, תרגום קורות חיים לחו"ל, פתיחת פרופיל לינקדין ועוד! רוצים לשמוע עוד פרטים? צרו קשר עוד היום!

בטלפון: 03-6777127

במייל: office@lihiyot1.co.il

או השאירו פרטים למטה!


 

Comments