אפשר להיות מאושרים גם בעבודה! 7.10.2013

כל החיים אנחנו מחפשים את "האחד" או "האחת". זה שירטיט את ליבנו וישלים אותנו. זה שיהיה לחבר, לאבא טוב, ורצוי גם מאהב לוהט; או זו שתיראה פגז, תבין אותנו ולא תנסה לשנות. אנחנו לא ממהרים להתפשר בזוגיות. אנחנו רוצים להרגיש שזה באמת "זה". בודקים מכל הכיוונים, ומתבשלים טוב טוב עד שנותנים את החותמת הרשמית. אז למה רובנו לא מתייחסים כך לבחירת המקצוע ומקום העבודה שלנו? זה המקום שבו אנחנו מבלים אפילו יותר מאשר עם בני הזוג. המקום בו אנו מעבירים את מיטב שעותינו, נותנים את מרצנו ורעיונותינו. משקיעים כל כך הרבה זמן ואנרגיה.

איך אפשר להסביר את זה שרבים מאתנו נכנסים למסלול לימודים או עבודה, לפעמים תוך בחירה כמעט אקראית, ופשוט... נשארים באותו התוואי? מתגלגלים עם החיים לעתים בלי לשאול שאלות גדולות ובלי לבדוק באמת מהן האפשרויות שלנו, בלי להתנסות במגוון תחומים ולבדוק לעומק מה באמת מתאים לנו. אולי כיוון שהעבודה מספקת כסף, דבר כל כך חשוב בימינו, לעתים אנו שוגים בתפיסה שהיא לא אמורה להיות מהנה? אולי נדמה שעבודה תמיד נוכל להחליף מתישהו בעתיד? אחרי הכול לא התחתנו אתה. ואז, במירוץ החיים, השנים עוברות, ובלי לשים לב אנחנו מוצאים שנשארנו בתחום שלא באמת מדבר אלינו או מקום שלא מכבד או מספק אותנו, במשהו שהוא מכל מיני סיבות "לא זה".

ובכן בעיני זו לא רק זכותכם אלא אפילו חובתכם, לוודא שהעבודה תיתן לכם סיפוק ותחושת הצלחה. שהיא תמצה את הכישורים שלכם ותעסוק בדברים שבעלי משמעות עבורכם. וכן, גם תכלכל אתכם בכבוד, כי מגיע לכם לחיות טוב! איך אפשר להסכים לפשרות מרות במשהו כל כך משמעותי, שיש לו נתח כה גדול בחיינו? אל תתבלבלו. גם אם בדור של ההורים זה לא תמיד היה כך, וגם אם במבט מסביב רבים לא מרוצים בעבודתם, זה לא אומר שזו הדרך היחידה. אני מאמינה שגם אתם יכולים להיות מאושרים בעבודה! כן כן אתם, אלו שמתעוררים בבוקר וגוררים את עצמכם לעבודה שפשוט לא עושה לכם את זה. אתם ורק אתם אלו שיכולים להחליט לייצר שינוי ולהצליח בו. אז קדימה קומו ועשו מעשה. תתחילו לבדוק ברצינות מהו הדבר שאתם רוצים באמת לעסוק בו ואיך גורמים לזה להפוך למציאות שלכם. כי אם אתם לא תעשו זאת, אף אחד לא יעשה זאת בשבילכם!

אני מזמינה אתכם לקרוא אודות שירות אימון וניהול קריירה שלנו ואני מבטיחה לכם שהדרך אל האושר בעבודה – אפשרית בהחלט!

שלכם, ליטל

 

לקריאה נוספת:                                                                   השירותים המומלצים שלנו:

הפעם כותרת קצרה: חוסר הכנה. אאוץ'.                                 כתיבה מקצועית של קורות חיים

איך להפיג את המתח, החששות והלחצים לקראת ראיון עבודה?  הכנה לראיון עבודה פרונטלי

הכנה לראיון עבודה - איך מתכוננים מהיום למחר?                                           הכנה לראיון עבודה טלפוני SOS

למחירון                                                                                                                                                                                        הכנה למבחני מיון


בהצלחה רבה לכל מחפשי העבודה,

להיות1

www.lihiyot1.co.il

לא מוכרים רק מוצר, מוכרים תפיסה ושירות
Comments