החברות הגדולות משקיעות בנו בקורסים והכשרות, למה שלא נפיק מכך את המרב בקורות החיים?

החברות הגדולות משקיעות בנו בקורסים והכשרות, למה שלא נפיק מכך את המרב בקורות החיים?

פרק "קורסים והכשרות" בקורות החיים נראה לעיתים כפרק הכי פחות חשוב אך ההפך הוא הנכון! פרק זה חשוב לצעירים מביננו המתחילים את חייהם המקצועיים, אך גם לבכירים. לרוב פרק זה תופס חלק נרחב אצל משתחררים מהצבא המוצאים את עצמם בחברות גדולות בתפקידים שונים כגון: אנשי מכירות, שרות לקוחות, עבודה במחלקות טכניות וכדומה. תפקידים אלו מצריכים קורסי הכשרה בהם מושקעים תקציבים גדולים, אנרגיה וזמן. המטרה של חברות אלו (גם אם לעיתים זה לא נראה לנו כצרכנים) זה לתת שירות טוב ולכן הן חפצות להכשיר את עובדיהם נותני השירות על הצד הטוב היותר.

מוכשרים בתחומם

החברות הגדולות כמו חברות הסלולר והתקשורת השונות, חברות הביטוח וחברות ההייטק, לוקחות את ההכשרה בשל עובדיהן ברצינות יתירה. במסגרת עבודות אלו ניתן לרכוש הכשרה בתחומים שונים, כגון: קורס נציגי שירות, מכירה נכונה, התמודדות עם התנגדויות ועוד. חברות אחרות מכשירות את עובדיהם על עבודה במערכות שונות כגון CRM או ERP. בנוסף ישנן סדנאות רבות המיועדות לארגון אישי כמו ניהול זמן או קורסי הכשרת מנהלים שונים הכוללים גם משא ומתן, ניהול בעולם העסקי והפרטי ובין היתר קורס ראשי צוותים.

זה לא משנה אילו הכשרות תעברו, הנשכרים מכך הן לא רק החברות אלא אתם, המגדילים את מגוון כישוריכם המקצועיים ואת איכות קורות החיים שלכם בעיני המעסיקים.

לעובדים זוטרים ולמנהלים כאחד

לאור האמור לעיל, כאשר אתם מעוניינים לחפש עבודה, יש להוסיף את הפרק הזה לקורות החיים ולתת לו את החשיבות הראויה כמו לכל פרק אחר. הדבר חשוב במיוחד לצעירים מביננו ללא השכלה אקדמאית. פירוט הקורסים וההכשרות אותם עברתם יקדם אתכם צעד נוסף לקראת התפקיד הבא! חשוב לציין כי גם לבכירים אסור לזלזל בפרק זה. הקורסים וההכשרות שהושקעו בכם מעידים על היכולות והכישורים שלכם. כל קורס עשוי להוות יתרון על פני מועמד אחר המתמודד מולכם.

מה יוצא לי מזה?

אני ממליצה לשים דגש על ההכשרות והקורסים שהחברות השקיעו בכם, ללמוד מהם ולהפיק את המיטב, מאחר שהם תורמים לקידומכם וישרתו אתכם בחיים, בקריירה וכמובן בקורות החיים. הם נותנים כלים חשובים ולעיתים מסמיכים להדרכה או להרצות בפני אחרים - כישורים אשר יחזקו את הביטחון העצמי והידע שלכם לחיים!

אם אתם לא בטוחים מה מהקורסים רלוונטי, או כיצד להציג אותם בצורה הטובה ביותר, נשמח לעמוד לשירותכם בכתיבת קורות חיים והכנה לראיונות עבודה. צרו אתנו קשר ב lihiyot1@gmail.com או בקרו אותנו ב www.lihiyot1.co.il.

 

השירותים המומלצים שלנו:

הכנה לראיון עבודה

שדרוג קורות חיים

התאמה למשרה ספציפית ולמכרזים

כתיבת קורות חיים אקדמיים

 

מאמרים נוספים מומלצים:

עשה וממש אל תעיז לעשות בראיון עבודה! 17/1/2014
טיפים לכתיבת קורות חיים לצעירים בנפשם 10/11/2014
מוטיבציה לראיון עבודה ולחיים באופן כללי 28/10/2014

בהצלחה רבה לכל מחפשי העבודה,

אילאיל פודלישבסקי לביא

להיות1

www.lihiyot1.co.il

לא מוכרים רק מוצר, מוכרים תפיסה ושירות

 

 

 

 

 

Comments