איך להשיג את העבודה שאתם רוצים?


איך להשיג את העבודה שאתם רוצים?

חולמים על עבודה מסוימת כבר הרבה זמן? מנסים להתברג לעבודה בתחום שלכם? גם אם מצאתם סוף סוף מודעת דרושים שאתם מרגישים כי מאחוריה עומדת משרת החלומות שלכם, אתם בוודאי יודעים שעל כל משרה שווה יש עשרות מתחרים. אז איך מגדילים את הסיכויים להתקבל לעבודה שכזו?

ובכן, בדרך כלל המסע לכל עבודה מתחיל בהגשת מסמך קורות חיים למקום העבודה שמציע את המשרה המבוקשת. מקום העבודה בוחן את מסמך קורות החיים ושוקל האם כדאי לו להמשיך עם המועמד הפוטנציאלי אל השלב הבא, שלב הריאיון, תוך שמבצעים השוואה לקורות החיים של מועמדים אחרים. אז איך תבטיחו את קידום מעמדכם בדרך לריאיון העבודה מלבד הגשת מסמך קורות חיים מפוצץ? האם זה אפשרי בכלל? הנה כמה טיפים שעשויים לעזור.

טיפים להשגת עבודה חלומית

חוות דעת

לפני שאתם רצים לכבוש את המשרה החלומית הזאת עם הכותרות המפוצצות של "מנהל מוצר", סמנכ"ל ועוד תארים מכובדים, רצוי לקבל מידע נוסף על המשרה. נסו לקבל מידע מטעם אנשים שעברו וחוו את התפקיד, כאלו שיתנו לכם חוות דעת ישירה מניסיונם האישי, יתנו המלצות ואולי דווקא יספרו לכם למה הם לא ממליצים לכם על המשרה. במידה ואינכם מצליחים להשיג מידע ראשוני, בדקו על אותו תפקיד בחברה מקבילה שאתה אתם יכולים להתייעץ ולבחון מה כוללת אחריות התפקיד.

הצעת מועמדות

אמנם אינכם יכולים לגשת למנהל העבודה ולהציע את עצמכם, אך תוכלו להיעזר בממליצים שלכם בכדי לעשות כן. כפי שביקשתם שיכתבו עבורכם המלצות למסמך קורות החיים שלכם, גם תוכלו להיעזר באותם אנשים. יכול להיות שאותם ממליצים מכירים את העומדים מאחורי הצעת העבודה המבוקשת ויוכלו להמליץ עליכם באופן ישיר למעסיק – נסו את מזלכם בעניין.

ריאיון עבודה

לאחר שהגשתם קורות חיים והמלצות, זה הזמן לעשות רושם בריאיון העבודה. שדרו שפת גוף רגועה, כזאת שתייצג אתכם כבטוחים בעצמכם. לבשו בגדים בצבעים ניטרליים, שכולם יתחברו אליהם. בעת הריאיון צרו קשר עין עם כל המראיינים, כיוון שזה משדר אמינות וביטחון.

מכלול של הכל

ההחלטה אם תתקבלו לעבודה החלומית שכל כך רציתם תלויה בכל כך הרבה גורמים, אשר חלקם צוינו למעלה. אך אם תחקרו, תלמדו, תבקשו עזרה והמלצה מבעלי ניסיון, תוכלו להבטיח את עצמכם במיקום טוב יותר ממועמדים אחרים.

רוצים גם אתם להיות מוכנים לריאיון העבודה? אנחנו בלהיות1 מבצעים הכנות לראיונות עבודה מעל 10 שנים. בנוסף תוכלו לשדרג את מסמך קורות החיים שלכם אצלנו בשפות עברית ואנגלית.

צרו קשר בטלפון 03-6777127 או במייל office@lihiyot1.co.il

או מלאו פרטים בטופס ונשמח לחזור אליכם בהקדם!


Comments