דרושה עבודה!


דרושה עבודה!

מחפשים עבודה? אולי העבודה היא זו שצריכה לחפש אתכם? חיפוש אחר עבודה לא נחשב לדבר מהנה במיוחד: לכל מקום עבודה קיימות דרישות משל עצמו, כאשר חובת ההוכחה היא עלינו, אלו שמבקשים להתקבל למשרה המוצעת. הדרישות של מקום עבודה מן העובדים הינן לגיטימיות, אשר מטרתן היא לתרום ליציבות וסדר פעילות נכון, אך לנו בתור "מחפשי העבודה" חשוב לשים גבולות – ולבחור בעיקר במה שנכון וטוב לנו.

המדריך למציאת עבודה אידאלית

אפיק קידום

כאשר מתחילים לחפש עבודה ונתקלים במודעות עבודה, הדבר הראשון שרבים מאתנו מחפשים הוא השכר. זה לגמרי טבעי - אנחנו רגילים לראות בעבודה קודם כל מקור פרנסה ושוכחים משאר הדברים שחשובים לא פחות. נגיד והתקבלתם לעבודה כלשהיא, כאשר השכר נראה מבטיח אך בפועל התפקיד יישאר אותו תפקיד, שיכול להישאר אותו דבר גם לתקופה של 20 שנה – הייתם ממהרים לנסות להתקבל לתפקיד מלכתחילה? הרי ביננו, מי רוצה למצוא את עצמו עובד באותו תפקיד במשך 20 שנה?! לכן, אולי עדיף למצוא עבודה עם שכר נמוך יותר, אך כזו המציעה אפשרויות קידום לאורך זמן ואתן עליות שכר כך שבפועל היא משתלמת ומספקת יותר.

הנאה

כמה פעמים בחיים שמעתם את המשפט: 'כסף זה לא הכל בחיים'?! לא תמיד כסף קונה אושר וסיפוק וגם אם כן, סביר להניח שהוא זמני. התקבלתם לעבודה עם שכר עד השמיים, אבל בפועל אתם סובלים ומתפללים כל יום שיגיע הרגע ללכת הביתה. הנאה וסיפוק הם "מאסט" בכל עבודה שתהיו, כי הנאה אמתית לא נקנית על ידי כסף – ובינינו, כולנו יודעים שהנאה ממשהו שאנו עושים מביאה לתוצאות טובות הרבה יותר.

יישום בפועל

מצב היפותטי: מתקשרים אליכם ממקום עבודה נחשק, חברה גדולה וידועה, אבל (ויש אבל גדול) התפקיד עליו אתם מתמודדים אינו מתאים בפועל למה שאתם מחפשים. ברגע שהסכמתם לעבור אל התפקיד אשר אותה חברה מציעה – אתם בעצם לוקחים סיכון, שזה לא יהיה מה שחשבתם, שזה לא יתאים למקצוע שלכם, שזה לא יתאים ליכולות שלכם ועוד. לכן, פעמים רבות עדיף לבחור במקומות עבודה בהם תוכלו ליישם בפועל את רזי המקצוע אותו בחרתם, מאשר לעבוד בעבודות שאינן רלוונטיות לקידום ולהתפתחות שלכם.

דברים נוספים שיש לקחת בחשבון

סביבה נעימה – סביבת עבודה צריכה להיות אווירה נעימה, כי כאשר יש אווירה נעימה, איכות וכמות העבודה שמופקת היא טובה וגדולה יותר. כאשר העובדים רגועים ואינם בלחץ, הם מקדישים את הזמן היקר לעבודה ומספיקים להוציא תפוקה גדולה יותר. בנוסף, חשוב לבחור עבודה שתתאים לכם ולסובבים אתכם מבחינת מיקום – כיוון שמיקום העבודה בסופו של דבר משפיע לכם על כל סדר היום.

להתפשר זה לא הפתרון! מחפשים ולא מוצאים עבודה?

מוזמנים אלינו ונשמח לשדרג לכם את קורות החיים, כי עבודה כן בוחרים 😊

ליצירת קשר – 03-6777127


Comments