למה כדאי לכם לפתוח פרופיל בלינקדאין – עוד היום

למה כדאי לכם לפתוח פרופיל בלינקדאין – עוד היום

חיפוש עבודה הוא תהליך ארוך שיכול להיות מייגע ומתסכל, כבר מראשיתו. אחד הקשיים הראשוניים ביותר שאנחנו נתקלים בהם בתחילת התהליך, יהיה מאיפה בכלל להתחיל לחפש בין ים האפשרויות הבלתי נגמרות, את העבודה המתאימה והמקצועית ביותר עבורנו. בהמשך, סביר להניח כי נרגיש צורך לשווק את עצמנו בצורה שתגרום לכל מעסיק עתידי לשים עלינו את העין ולרצות להעסיק אותנו. אז אתם יכולים להמשיך לנסות ולשלוח את קורות החיים שלכם לכל מקום, אבל אתם יכולים בנוסף, לפתוח גם פרופיל בלינקדאין – הרשת החברתית שמיועדת ליצירת קשרים חברתיים ומקצועיים. אז למה כדאי לכם לפתוח פרופיל בלינקדאין עוד היום? שאלה מצוינת!

כי בעולם דיגיטלי – חשוב להישאר מקושרים

בין אם זה החבר מהתיכון או המפקדת מהטירונות – בניית רשת קשרים מקצועיים ועסקיים היא הרבה יותר מרק אפשרות לשיחת חולין חביבה פעם בשנה ביומולדת. הרשת הזאת למעשה עשויה לספק הזדמנויות שיחשבו בין ההזדמנויות הטובות ביותר עבורכם למצוא את העבודה הבאה שלכם. יכול להיות שהחבר מהתיכון נשוי למעסיקה העתידית שלכם או שבחברה של המפקדת מהטירונות בדיוק מחפשים אנשים כמוכם – ואתם אפילו עוד לא יודעים. בלינקדאין, ניתנת לכם האפשרות לבנות את רשת הקשרים המקצועיים והעסקיים שלכם ולדאוג שתמיד תמשיכו להיות מקושרים.

כי למעסיק העתידי שלך יש פרופיל לינקדאין

עולם חיפוש העבודה כבר מזמן השתכלל והדביק את הקצב מאז תקופת המודעות בעיתון. כיום המעסיקים שלכם נמצאים ברשת והחכמים ביניהם - נמצאים בלינקדאין ומחפשים אתכם אפילו מבלי שתדעו על כך. המעסיק הפוטנציאלי שלכם משתמש בלינקדאין כפלטפורמה לחיפוש הכישרונות הבאים אותם הוא יגייס לחברה והוא עובר על הפרופילים המרשימים ביותר, על מנת להחליט למי כדאי לו לפנות. ואיפה שהמעסיק הבא שלכם נמצא ומחפש - כדאי גם לכם להיות.

כי זה לא עוד קורות חיים

למרות שאנחנו בהחלט ממליצים לוודא שקורות החיים שלכם משודרגים ומעודכנים, יש הבדל בין קורות החיים הכתובים שלכם לבין הפרופיל בלינקדאין. לעומת קורות החיים בהם אתם מפרטים את התחנות השונות של חייכם המקצועיים, בלינקדאין ניתנת לכם ההזדמנות להעניק ערך מקצועי ייעודי וייחודי משלכם לכל תחנה ותחנה בדרך, תוך שאתם מפרטים על עצמכם קצת יותר, בצורה שבאופן טבעי - תגרום לכם לבלוט אל מול כל שאר המועמדים. וכמובן שאל לכל לשכוח לכל אורך הדרך שמדובר ברשת חברתית מקצועית ופרסומים בסגנון של הפייסבוק לא מתאימים כאן כלל וכלל, כך שכדאי שאנשי מקצוע יבנו לכם פרופיל מקצועי שימשוך את המעסיקים ואת המשרות האיכותיות אליכם.

אם אתם רוצים לפתוח פרופיל לינקדאין ולא יודעים איך או מאיפה להתחיל, מרגישים מבולבלים וזקוקים לעזרה, אנו מזמינים אתכם ליצור קשר ולקבל את כל המידע שדרוש לכם ולשמוע על שירותי כתיבת פרופיל לינקדאין ושירותים נוספים בתחום שיגבירו את סיכוייכם למצוא את המשרה הבאה. בנוסף, אנו מתמחים גם במתן שירותים לבכירים. צרו קשר עם המומחים של להיות1 עוד היום!

טלפון: 03-6777127

 מייל: office@lihiyot1.co.il

או השאירו פרטים כאן למטה!

 

 

 

 

Comments