אוקי זהו, אני מחפש עבודה שתתאים לי, אבל מאיפה להתחיל?

אוקי זהו, אני מחפש עבודה שתתאים לי, אבל מאיפה להתחיל?

בואו נעשה רשימה של מה כדאי לנו להכין לקראת העבודה הבא:


1.      קורות חיים, קורות חיים, קורות חיים ושוב פעם - קורות חיים!! ושיהיו מקצועיים וגם שיהיו בפורמט הנכון, כדי שיעברו את התוכנות הממוחשבות שמסננות את קורות החיים באופן אוטומטי וגם שיהיו בעברית ובאנגלית – מי יודע אולי בכלל תמצאו עבודה בחו"ל? עכשיו רגע, בואו ננשום לאט לאט :)

בואו נתחיל מלזרוק את כל הניסיון המקצועי שלנו לדף, נמשיך בלחלק אותו לשניים בסדר כרונולוגי הפוך (כלומר העבודה האחרונה שלנו תופיע בתחילת הניסיון המקצועי). ואז נוסיף פרטים אישיים בראש המסמך, כולל פרטים ליצירת קשר. נוסיף שפות שאנו דוברים, ניסיון טכנולוגי, שרות צבאי או לאומי, קורסים במידה ועשינו, השכלה ו...אולה!! יש לנו קורות חיים. נעבור עליהם מספר פעמיים, ניראה שאין שגיאות בשנים או שגיאות כתיב או ניסוח. נעביר לחברים ו/או משפחה לחוות דעת שנייה ונתחיל בתרגום לאנגלית, שיכלול את אותו התהליך בדיוק, רק בבקשה לא להשתמש בכלי התרגום של גוגל תרגום – זה לא ייגמר בטוב.

אם התקשיתם בשלבים האלו, פשוט תצרו אתנו קשר בטלפון -03-6777127 או שלחו מייל עם קורות החיים שברשותכם ונשמח לתת הצעת מחיר לקורות חיים מקצועיים בעברית ובאנגלית (השירות באנגלית ניתן גם בהתאמה למדינת היעד, למקרה שאתם מתכננים לעבור לחו"ל).

2.      פרופיל לינקדאין - מי מכיר את האיש שבקיר... אוקי המשפט הזה הוא לא רק שיר, היום לכל אחד מאתנו צריך שיהיה עמוד בלינקדאין, במיוחד שזאת רשת חברתית מקצועית למחפשי עבודה ומעסיקים פוטנציאלים. הלינקדאין הוא השלב השני - למה? כי אנחנו צריכים להעלות את כל התוכן באנגלית, את קורות החיים ועוד כמה פרטים נוספים עלינו. ברגע שיש פרופיל מקצועי עם תמונה יפה, זה הזמן לחפש קבוצות בתחום שלכם או קבוצות כלליות לחיפוש עבודה. יש קבוצות כמעט לכל נושא, רק זכרו להציג את עצמכם בצורה מכובדת.

אם התקשיתם בשלבים האלו פשוט תצרו איתנו קשר ב-03-6777127 או שלחו מייל עם קורות החיים שיש לכם ונשמח לתת הצעת מחיר להקמה וניהול פרופיל לינקדאין.

3.      הכנה לראיון עבודה - כמה שנים כבר עברו מאז שיצא לכם להתמודד עם השאלה המרכזית - הציגו את עצמכם? איך מכניסים את כל הניסיון שלכם בזמן כל כך קצר, שיש לכם רק מספר שניות להרשים את המראיין או המראיינים שיושבים מולכם. איך מתמודדים עם השאלות למה עזבתם את מקום העבודה? למה דווקא אתם מתאימים לתפקיד? איך בוחרים את התכונות השליליות, כאשר מבקשים מאתנו לפרט 2 מהן? פשוט תכינו תשובות דיפלומטיות, בלי לשקר כמובן. לכל שאלה ושאלה הכינו נקודות מרכזיות, תתרגלו עם המשפחה או עם הכלב כן כן, עם הכלב, הוא תמיד יגיב לכם ואם הוא נרדם, סימן שאתם לא בכיוון הנכון. נו על השאלות הצפויות מול מראה, עבדו על שפת הגוף שלכם, צלמו את עצמכם בווידאו, זאת גם שיטה טובה להרגיש את הלחץ, ממש כמו בראיון עבודה ותבקשו פידבקים ממשפחה וחברים. בנוסף, תוכלו לראות באתר שלנו מאמרים בנושא http://www.lihiyot1.co.il/home/articles ומדריכים להכנה לראיונות עבודה.

אם התקשיתם בשלבים של ההכנה, פשוט תצרו אתנו קשר בטלפון 03-6777127 או שלחו מייל ונשמח לתת הצעת מחיר להכנה לראיון עבודה.

4.      השלב האחרון, או שלב שיש בו לפעמים כמה שלבים הוא הכנה למבחנים קבוצתיים וסימולציות. בשלב הזה אנחנו ממליצים בחום להיכנס למאגר המאמרים שלנו, שם תוכלו לקרוא את כל המדריכים והסימולציות השונים בנושא, לרבות השלבים השונים של ימי המיון. את כל הידע והניסיון שלנו פרסמנו, לא שמרנו סודות בכיס, רק כי חשוב לנו שתצליחו http://www.lihiyot1.co.il/home/articles

לחוצים מיום המיון? לא מרגישים בנוח להתמודד עם דינמיקה קבוצתית? רוצים הכנה וליווי צמוד לקראת המבחנים? מעוניינים בהכנה וייעוץ לבכירים?

אנחנו כאן - השאירו פרטים פה למטה או התקשרו ל-03-6777127 או למייל lihiyot1@gmail.com.

 

 

 

Comments