איך מיישמים תחזוק נכון של פרופיל לינקדאין מקצועי?

איך מיישמים תחזוק נכון של פרופיל לינקדאין מקצועי?

מה לא נאמר כבר על החשיבות של קיום פרופיל לינקדאין מקצועי בתקופה הדיגיטלית... אבל תרשו לנו להגיד לכם עוד, כי תמיד טוב להבין ולהדגיש את החשיבות של תחזוק נכון ואפקטיבי של פרופיל לינקדאין ברמה גבוהה ואקטיבית. למה? כי אתם רוצים להיות נוכחים ברשת ולא רק לדשדש בה, במיוחד לא כאשר מדובר בקריירה שלכם ובהזדמנויות עסקיות חדשות.

עדכון עדכון עדכון

כבר מזמן חלפו הימים בהם תיעוד המיומנויות והכישורים שלכם על גבי מסמך שמתאר ניסיון מקצועי, בא לידי ביטוי רק בגדר דף דומם וחסר פעילות. היום הכול נמצא ברשת, חי ונושם ונחשף בכל פעם לאנשים חדשים. עובדה זו צריכה להכניס בכם הרבה פלפל ולגרום לכם לוודא שהתיעוד האינטרנטי הזה עליכם, שמקבל פורמט בדמות פרופיל לינקדאין – הוא אכן עדכני וללא טעויות. אם החלפתם מקום עבודה או רכשתם לעצמכם הכשרה או השכלה נוספת, עברתם קורס אקדמי או מקצועי ועוד פרמטרים נוספים שהתעדכנו אצלכם ברקורד האישי, אתם חייבים להיות עם היד על הדופק על מנת לדעת שאתם מבליטים לעולם העסקים והקריירה את הפרטים הנכונים. הרי לא תרצו לשרוף לעצמכם הזדמנויות לשדרוג מקצועי או לאיזשהו מיזם עסקי שהייתם יכולים לחבור אליו, רק בגלל שהפרופיל שלכם נמצא בחזקת 1997, נכון? נכון. ידוע כבר שכולם היום נמצאים ברשת הנטוורקינג הסוחפת הזו ושכולם קשורים על ידי מעגלים של מעגלים של חברים ומכרים, לכן אין לדעת לאן המידע הרלוונטי עליכם ימצא את דרכו ואיזה רווח יביא לכם עוד עדכון ועוד שדרוג.

שיווק עצמי בלינקדאין

יתרון נוסף עמו אתם יכולים למצב את עצמכם בדרגה גבוהה ברשת הלינקדאין, הוא באמצעות פרסום של פוסטים מקצועיים וקבועים אותם אתם מעלים בפרופיל עצמו, כחלק מהרעיון של יצירת דיון ענייני ברשת לגבי תחום עיסוק מסוים. כאשר אתם מעלים תוכן ודעה בעלי ערך, טבעי שהדבר יעניין עוד משתמשים סביבכם ויצור את ההד התקשורתי שיכול למנף אתכם ברשת המקצועית-חברתית. כמובן שלא כל רעיון או פוסט צריך לעלות על דפי הלינקדאין בלי סינון או מחשבה מקצועית ובדיוק בשביל זה אתם חייבים להשקיע את הזמן והאנרגיה להעשרת הפרופיל שלכם כמו שצריך.

לשדרוג יעיל ונכון של פרופיל לינקדאין מקצועי אתם פשוט יכולים לפנות אלינו: 03-6777127 lihiyot1@gmail.com

www.lihiyot1.co.il

 
Comments