למה חשוב שקורות החיים שלכם יכתבו לפי הסדר?

למה חשוב שקורות החיים שלכם יכתבו לפי הסדר?

לאורך חיינו, כמעט בכל מקום שבו נהיה, נצטרך לנקוט במידת מה של סדר וארגון, לא משנה היכן נהיה – זה מתחיל מגיל קטן, שאימא מבקשת מאתנו לסדר את החדר וגם במקום העבודה, כאשר מצפים מאתנו לשמור על הסדר במשרד. וקורות החיים שלכם – לא שונים במובן הזה. לפעמים זה יכול להראות טריוויאלי, אבל דווקא בקורות החיים ישנו סדר חשוב ורלוונטי במיוחד עבור המעסיקים הפוטנציאליים שיעיינו בהם. אז למה חשוב שקורות החיים שלכם ילכו לפי הסדר? מכמה סיבות.

תכנות הסריקה של החברות החשובות

אנו חיים בעולם דיגיטלי וכמעט רובוטי, בו מכונות עושות עבורנו כמעט הכל, גם בעולם העבודה. במרבית החברות הגדולות והחשובות אליהן אתם פונים מתקבלים בכל יום עשרות, אם לא מאות קורות חיים. לכן, השכילו החברות האלו להשתמש במכונות סריקה שעוברות על מסמכי קורות החיים שמתקבלים ובודקות האם הם רלוונטיים מספיק עבור החברה וצרכיה. מכונות הסריקה האלו עובדות לפי אלגוריתם מסוים, שעלול לפסול אפילו קורות חיים רלוונטיים בגלל שימוש בתווים מיותרים או בגלל שהסדר של קורות החיים לא נכון והן יפסלו אותם – הרבה לפני שהם יגיעו למעסיק הפוטנציאלי.

מידת הרלוונטיות של הפרטים שלכם

גם אם הצלחתם לעבור את מכונות הסריקה, דמיינו את הרגע שהמעסיק העתידי שלכם מקבל את קורות החיים שלכם להתרשמות ראשונה, בזמן שעל השולחן מחכה לו ערימת קורות חיים של מועמדים נוספים. הוא לחוץ, אין לו זמן והוא צריך להתרשם במהירות ולהגיע לעיקר. לכן, גם חשוב שקורות החיים שלכם יגיעו כמה שיותר מהר לעיקר הדברים הרלוונטיים עבורו. פה, נכנסת החשיבות של הסדר בקורות החיים שלכם. אם הוא מעיין בקורות החיים שלכם והפרטים הראשונים שהוא נתקל בהם זה השירות הצבאי ופרויקט הגמר עשיתם במסגרת התואר – סביר להניח הוא יבחר להניח אתכם בצד ולעבור הלאה למועמד אחר.

הרלוונטיות שלכם לתפקיד

עכשיו תדמיינו את אותו מעסיק, עם אותה ערימת מועמדים נוספים ואותו לחץ של זמן, רק שהפעם הוא גם מחפש דברים ספציפיים וייחודים בדרישות התפקיד. להגיע כבר לעיקר כבר אמרנו? הסדר של קורות החיים שלכם יכול גם להתאים את עצמו בהתאם לתפקיד אליו אתם ניגשים להציע את מועמדותכם. אם לדוגמה התפקיד דורש יכולת התנסחות מקצועית בכמה שפות – חשוב לציין יכולות כאלו במידה ויש לכם, כבר בהתחלה, כדי למשוך את העין והעניין של המעסיק העתידי שלכם ולגרום לו להבין שאתם בדיוק מה שהוא מחפש וכדאי לו להרים אליכם טלפון.

לא בטוחים מהו הסדר הנכון? נתקלתם במשרת חלומותיכם ואתם רוצים לבלוט מעל כולם? בלהיות1 עולם העבודה נשמח לעזור לכם לשדרג את קורות החיים לפי הסדר וגם קצת לחשוב מחוץ לקופסה. כל זה בנוסף לשירותים נוספים! מחכים לשיחה שלכם!

טלפון: 03-6777127

מייל: office@lihiyot1.co.il

או השאירו פרטים פה למטה!


Comments