קידום אתרים – טיפים, טריקים וכלים חינמיים – רק להוסיף מים ולערבב

היום ברור ומובן לכולם כי הרשת מהווה פלטפורמה ייחודית בגדולה להגדלת מכירות וביצועים עסקיים, וכי האתר מהווה שלוחה משמעותית של העסק (ולפעמים אף מהווה את העסק כולו).

בכדי לבנות אתר מרשים, יפה ומכירתי ולקדם אותו, לא תמיד צריך לשבור את הראש ולרוקן את הכיס. הרשת מציעה כלים רבים ומגוונים, וללא עלות. האינטרנט קורא לך לבוא ולהצליח.

אספנו עבורכם מספר טיפים וכלים חינמיים בכדי שתוכלו לשדרג את האתר שלכם ואת ביצועיו באופן קל ופשוט יחסית.

בניית אתר בחינם: אם לא תרצו להשקיע כסף רב בבניית אתר אך בכל זאת ליצור נוכחות ברשת, קיימים היום מגוון כלים המציעים תשתיות לבניית אתר בחינם והמאפשרים שילוב של מרבית הכלים באתר. עם קצת חוש עיצוב, רצון והשקעה תוכלו להפוך את האתר החינמי שלכם לאתר מכובד וייצוגי. גוגל למשל, מציעה תשתית שכזו. מעבר לכך תוכלו לבצע חיפוש בנושא בגוגל ולמצוא מגוון אפשרויות נוספות המציעות שירות זה ללא עלויות הקמה או רכישה וללא תשלום חודשי.

גוגל למתחילים: הוראות והמלצות גוגל. גוגל עצמה מפרסמת מספר מדריכים ועצות כיצד לקדם את אתרכם וליעל אותו עבור מנוע החיפוש של גוגל. פשוט כנסו, קיראו ויישמו מה שאתם יכולים:

http://www.google.com/support/webmasters/bin/answer.py?answer=35769&hl=en

שם מתחם: מומלץ בחום לרכוש דומיין משלכם לאתר. ארגון האינטרנט הישראלי (http://www.isoc.org.il/) למשל, מפרט רשימה של נותני שירות המורשים למכור דומיין. כיום תוכלו לקנות שם מתחם בעברית או באנגלית, בעלות נמוכה יחסית (פחות מ- 100 ש"ח לשנה) ובכך להבטיח בעלות ובלעדיות על שם המתחם שבחרתם. בנוסף, תוכלו להסב אתר שבניתם בחינם כך שהכתובת שלו תהיה זו שרכשתם (אצל מי שמאפשר זאת).

אינדקסים: מעבר לסריקה של מנועי החיפוש רצוי שתדאגו לשלב את האתר שלכם באינדקסים השונים. זה לוקח כמה דקות אבל זה משתלם. להלן פירוט אינדקסים בהם תוכלו להוסיף את אתרכם: http://www.yuro2u.com/guides/howto/.

טפסים מקוונים: במידה ותרצו לשלב טופס צור קשר באתרכם, או טפסים שונים לקבלת מידע מגולשי האתר, תוכלו להיעזר באתרים חינמיים לבניית טפסים. חלקם יספקו לכם קוד לשילוב באתר, חלקם יציעו לכם את השירות שלהם בריכוז הפניות המוזנות בטופס. אתר טוב לבניית טפסים: http://www.123contactform.com/.

מאמרים: תוכן חדש ואינפורמטיבי מהווה מרכיב חשוב בדירוג תוצאות החיפוש בגוגל ובמיקום אתרכם.  להרחבה על הנושא אתם מוזמנים לקרוא את המאר על כתיבת מאמרים שיווקיים לאינטרנט - קידום אתרים וביסוס מעמד מקצועי בכדי להבין את הפוטנציאל של פרסום מאמרים באתרי פרסום מאמרים בחינם. במידה ותרצו, אתם מוזמנים לשלוח אלינו מאמר ל- lihiyot1@gmail.com לפני פרסום לקבלת חוות דעת מקצועית בחינם או פנו אלינו לקבלת הצעת מחיר לכתיבת מאמרים שיווקיים ומקוריים.


לקריאה נוספת:

איך לא להפוך את כיפה אדומה ליפהפיה הנרדמת? קצת טיפים על שיווק

כותבים מאמר שיווקי לאינטרנט?

למילים שלכם יש כח - טעויות נפוצות בבניית ובקידום אתרים

 
הצלחה רבה,

להיות1

לא מוכרים רק מוצר, מוכרים תפיסה ושירות