רוצים את המשרה הזו? תשתוקקו אליה

רוצים את המשרה הזו? תשתוקקו אליה

נשמע פשוט? האמת שכן. מה יכול להיות יותר פשוט מלרצות משהו באופן אמתי ומוחשי והדבר תקף כמובן גם לגבי משרה נחשקת ששמתם עליה את העין. תחשבו כמה נפלא הייתם מרגישים אם הייתם מתברגים בתפקיד ובארגון מסוים, שנראה לכם המקום המתאים עבורכם, בו תוכלו להתפתח אישית ומקצועית ולנצל את הכישורים שלכם באופן שגם יהיה מקור ההכנסה שלכם. בדיוק בגלל זה אתם צריכים לדעת מה אתם רוצים לעשות. איך מגיעים למסקנה הזו?

חשבון נפש

תהליך מחשבתי של חשבון נפש הוא לא עניין ששמור רק ליום כיפור. זהו מצב מנטלי שיכול להתוות לכם דרך חדשה בחיים, אם רק תתנו לו את המקום המתאים, בנקודת זמן מסוימת בה אתם מצויים בחיים. איזו נקודת זמן למשל? כזו של תהליך חיפוש עבודה, מציאת קריירה ומקום בו באמת תוכלו להרגיש אפקטיביים, פרודוקטיביים ומלאי עניין. בדיוק בשביל זה אתם צריכים לעשות חושבים עם עצמכם לאורך התהליך ולחשוב איזו משרה הייתה באמת פורטת לכם על מיתרי הראש והלב, מה אתם רוצים לעשות בחיים, מה התשוקה שלכם ואיך הייתם רוצים לראות את עצמכם מבחינה יומיומית? אלו לא שאלות שמתאימות רק לספת הפסיכולוג, אלא לבטים שיכולים לפתור לכם הרבה תסכול בתהליך חיפוש העבודה ולבסוף - בהתברגות במקום בו תוכלו לממש את עצמכם, על אמת.

חיוניות זה שם המשחק

חיוניות, מה כוללת המילה הקטנה הזו? המון. חיוניות היא הדרך בה אתם מפעילים את עצמכם, בכל מיני מסלולים בחיים, כחלק מהתנהגות יום יומית שמשפיעה באופן אדיר על הצורה בה אנשים רואים אתכם ומתייחסים אליכם. כאשר אתם מפיצים את החיוניות והתשוקה שלכם בראיון עבודה לצורך העניין, אתם ישר משדרים למראיין או למעסיק הפוטנציאלי כמה אתם באמת מוכנים לתת על מנת להוכיח את היתרון היחסי שלכם בתפקיד, ומהו הערך המוסף שאתם מביאים אתכם לתפקיד. ראיון העבודה הוא ההזדמנות שלכם להחצין את הייחוד שלכם ולככב עם רושם ראשוני, שימנף אתכם למשרה אותה אתם ממש רוצים.

צריכים הכוונה כיצד להציג את החיוניות שלכם בראיון ולזכות במשרה הנחשקת?

אנחנו כאן בשבילכם: 03-6777127 lihiyot1@gmail.com  www.lihiyot1.co.il

 
Comments