שירותי אבחון עבור מעסיקים

עובדה ידועה היא כי כיום שוק התעסוקה מוצף במועמדים איכותיים. על כל משרה שמפורסמת קיים היצע נרחב של מועמדים מוכשרים, בעלי ניסיון ובעלי נכונות. ארגונים רבים משקיעים זמן רב ומשאבים רבים בניהול תהליך איסוף המידע על המתמודדים על המשרות ובתוך כך חוטאים לעיתים לעצמם בניהול התהליך ללא כל הכישורים והכלים המקצועיים לכך.

בכדי לייעל את תהליך איסוף המידע ובניית חוות הדעת על המועמד ובכדי לחסוך עבורכם בזמן, במשאבים ובעלויות אנו שמחים להציע לכם מנגנון אבחון מועמדים לאיוש המשרה:

-  ראיון עומק: קבלת חוות דעת מקצועית לאחר קיום ראיון עומק עם המועמד לבירור נקודות חשובות בקורות החיים, בעבר המקצועי ובמאפיינים בין-אישיים. לקורות החיים של המועמד יתווסף סיכום ראיון המכיל את עיקרי ממצאי המראיין, חוות דעת כללית ונקודות חשובות לציון.

- מרכז הערכה בסיסי: קבלת חוות דעת מקצועית לאחר מעבר מבחני סימולציות ומבחנים מקצועיים על ידי המועמדים לאיתור מידע ומאפיינים התנהגותיים, ערכיים ואישיים. לקורות החיים של המועמד יתווסף סיכום המבחנים המכיל את עיקרי ממצאי הבוחנים, חוות דעת כללית ונקודות חשובות לציון.

- מרכז הערכה כולל: קבלת חוות דעת מקצועית לאחר קיום ראיון עומק עם המועמד ולאחר מעבר מבחני סימולציות ומבחנים קבוצתיים. ראיון העומק כולל בירור נקודות חשובות בקורות החיים, בעבר המקצועי ובמאפיינים בין-אישיים, כמו גם התייחסות לממצאים בולטים שעלו במהלך מבחני הסימולציות ומבחני הדינאמיקה הקבוצתית. לקורות החיים של המועמד יתווסף סיכום הכולל את עיקרי הממצאים במהלך הסימולציות, במהלך המבחנים הקבוצתיים ובמהלך הריאיון, כמו גם התייחסות כללית הכוללת אינטגרציה בין כלל חלקי מרכז ההערכה.

 

כתובת: מרדכי רוזנסקי 18 בית גבריאל כניסה א' קומה 3 ראשון לציון מיקוד:7574521
טלפון:03-6777127פקס:077-3182589 מייל:office@lihiyot1.co.il


Comments