משרד טל רון, דריהם ושות'

 משרד טל רון, דריהם ושות' נוסד כמשרד בוטיק בשנת 2003 על ידי עורכי הדין טל רון ויניב דריהם, ומונה שבעה עורכי דין מן המעלה הראשונה, יוצאי משרדי עורכי הדין הגדולים בארץ ובעלי תארים מן האוניברסיטאות המובילות בישראל, ארה"ב ואנגליה.
אנו, במשרד טל רון, דריהם ושות', גאים להעניק שירות אישי, זמין ואיכותי ללקוחותינו ומחויבים להעניק שירותים משפטיים ברמה הגבוהה ביותר, המותאמים למידותיו של הלקוח, תוך בחינת והערכת דרכי הפעולה הטובות ביותר עבורו.
אנו מאמינים כי על מנת שעורך דין יוכל להעניק ללקוחותיו את השירות המשפטי הטוב ביותר, עליו להכיר את לקוחותיו היטב ואת האינטרסים והצרכים האישיים שלהם, ואין זה משנה אם מדובר בחברה גדולה או באדם פרטי. כפי שלקוחותינו כולם יודעים, אנו זמינים לרשות לקוחותינו בכל ענין ובכל נושא, בכל שעות היממה, שישה ימים בשבוע.
אינך צריך ללכת לאיבוד בתוך משרד ענק ולהיות מועבר באקראי בין עורכי דין שאינם רואים את התמונה הגדולה בתיק שלך. עורך דין טוב חייב להיות זמין ללקוחו ולהכיר היטב כל תיק ואת ההיסטוריה שלו - מן המסד ועד הטפחות, ולא לשמש כממלא טפסים בלבד.
בין לקוחותינו נמנים חברות בין-לאומיות גדולות, חברות משפחתיות ואנשים פרטיים. כולם מקבלים את היחס הטוב ביותר ושירות משפטי ברמה מעולה.
למידע נוסף ניתן ליצור עמנו קשר בכל עת.
  

טל רון, דריהם ושות', משרד עורכי דין. רחוב ברקוביץ 4, ת.ד. 33111, תל-אביב 61330

משרד:036935300
נייד (טל): 052-2437484
אימייל:
office@rd-law.co.il

אתר:
http://rd-law.co.il
 
מאמרים רלוונטים לשימושכם

האם רשאי מעביד לחייב עובד לעבור בדיקת פוליגרף?

 
 
 
 


צור קשר       לפרטים נוספים ולקבלת הצעת מחיר ניתן לפנות למייל lihiyot1@gmail.com או בפנייה טלפונית למספר 054-2443202
חפשו אותנו גם בפייסבוק: להיות אחד או להיות אחד שרות לקוחות

 

Ċ
BE1 Be Everywhere,
12 בספט׳ 2011, 22:14
Ċ
BE1 Be Everywhere,
12 בספט׳ 2011, 22:14
Comments