שאלות ותשובות

שאלה: האם חוות דעת מקצועית על קורות החיים שלי באמת ניתנת בחינם?

תשובה: בהחלט! חוות דעת מקצועית וכנה ניתנת בחינם ותוך זמן קצר באמצעות הטלפון או המייל. בחוות הדעת תקבל סקירה כללית על מסמך קורות החיים שלך, ניתוח נקודות חולשה בהם וטיפים אפקטיביים לשיפורם באופן עצמאי.

שאלה: האם שדרוג מסמך קורות החיים שלי עולה כסף?

תשובה: שדרוג מקצועי ושיווקי של מסמך קורות חיים אכן כרוך בעלות כספית. מיטב המומחים של להיות1 ילוו אותך בתהליך זה ויעשו את כל המלאכה עבורך בזמן קצר ובאיכות מעולה!

שאלה: למה כדאי להשקיע בשדרוג קורות חיים?

תשובה: מסמך קורות חיים שנכתב באופן ייצוגי, שיווקי ומקצועי משפר באופן קיצוני את הסיכוי שלך להיקרא לראיון עבודה ועשוי לקצר משמעותית את משך חיפוש העבודה. למומחים של להיות1 יש את הידע, הניסיון וההיכרות המעמיקה עם עולם התעסוקה והם ישמחו להעמיד כלים אלה לרשותך.

שאלה: איזה תהליך צפוי לי אם בחרתי לשדרג קורות חיים?

תשובה: מרתק ומלמד. אם לאחר בחינת קורות חייך מצאנו לנכון להמליץ על תהליך שדרוג, ראשית תעבור ראיון טלפוני עם מראיינת מקצועית שתסייע לך להיזכר בכל הפרטים החשובים על פי ניסיוננו העשיר, המידע הגולמי יעבור עיבוד על ידי צוות הכותבים של להיות1 עד לקבלת מסמך קורות חיים משודרג, שמובא לאישורה של המראיינת איתה ביצעת את השיחה. לאחר מכן יועבר המסמך אליך, בצירוף מכתב מקדים, טיפים נוספים לחיפוש עבודה ותדריך טלפוני במידת הצורך. התהליך מסתיים רק כאשר אתה שבע רצון באופן מוחלט מקורות חייך החדשים.

שאלה: על פי מה נקבע מחיר שדרוג קורות החיים?

תשובה: המחיר נקבע על פי ניסיונו של המועמד, מורכבות העבודה, ההתאמות הנדרשות ביחס למשרה המבוקשת, דרישות מיוחדות שכרוכות בהגשת מועמדות למשרה וקריטריונים נוספים. המחיר תמיד ייקבע עם הלקוח מראש, טרם תחילת העבודה.

שאלה: עברתי שדרוג קורות חיים או הכנה לראיונות עבודה, האם מובטחת לי 100% הצלחה?

תשובה: אין ספק שלאחר קבלת שירותים אלה סיכוייך יגדלו באופן דרמטי כפי שמלמד ניסיון העבר עם לקוחותינו, אולם לצערנו, אין ביכולתנו להבטיח 100% הצלחה. אנחנו נצייד אותך במיטב הכלים והשיטות להצליח ונלווה אותך, השאר כמובן, תלוי בך.

שאלה: איך יודעים אם שדרוג קורות חיים עובד?

תשובה: על סמך ההיסטוריה וניסיון העבר. מעל 90% מלקוחותינו הרגישו שינוי מדהים בפידבקים שקיבלו ממעסיקים לאחר שימוש בקורות החיים המשודרגים שלהם. גם אתה יכול להינות מכך!

שאלה: מי מכין אותי לראיונות עבודה ולסימולציות?

תשובה: מיטב המומחים של להיות1 ילוו אותך בתהליך ההכשרה. פסיכולוגים, יועצים ארגוניים, מנהלי כוח אדם ומאבחנים מקצועיים, שבאים מהשטח, הם אנשי המקצוע שיצעדו אתך להצלחה.

צור קשר ‏‏צור קשר - אנו ממתינים!


כתובת: מרדכי רוזנסקי 18 בית גבריאל כניסה א' קומה 3 ראשון לציון מיקוד:7574521
טלפון:03-6777127פקס:053-9321241 מייל:lihiyot1@gmail.com
Comments