פרופיל לינקדאין עבור בכירים- עריכה נקודתית להצלחה נקודתית

פרופיל לינקדאין עבור בכירים- עריכה נקודתית להצלחה נקודתית

כולנו מכירים את פלטפורמת לינקדאין - הרשת החברתית-מקצועית הגדולה בעולם, המהווה בסיס חי ונושם לכל משתמשיה להתנהל באופן וירטואלי, המכוון לפיתוח קשרים מקצועיים בכלל ולמציאת משרה הולמת בפרט. כמובן שרשת זו אינה מוגבלת רק לסקטור מסוים או יחיד של אנשים, אלא מתקיימת כמרקחה אקטיבית ופרודוקטיבית למגוון דרגים, בין אם ג'וניור ובין אם סניור. ועדיין, יש צורך בעריכת פרופיל מאוד ספציפית כאשר מדובר בדרג הבכירים. בואו נחכים.

מה, מי, מו?

חשוב להבין שפרופיל הלינקדאין שלכם צריך לתפקד בהתאם למציאות בה אתם פועלים, משמע - בתור אנשי מקצוע בעלי ניסיון במשרות בכירות, אתם חייבים להחצין זאת בעריכת הפרופיל שלכם ולייעד אותו גם עבור משיכת פניות פוטנציאליות עבור משרות בכירות. עליכם לצאת מנקודת הנחה שכעת, בימים המודרניים בהם אנו שרויים, שהביאו עלינו את העת הדיגיטלית חסרת המעצורים, פרופיל הלינקדאין שלכם הוא החזית המקצועית שלכם בעולם התעסוקה, על מרב האפשרויות והפנים שלו. זו היא אינה עוד דיפלומה ממוסגרת שתלויה אצלכם על הקיר ונמצאת שם לעיניכם בלבד, ממש לא. זהו כרטיס הביקור המשוכלל שלכם שיסייע לכם להביא לידי ביטוי את הידע והניסיון המקצועי שלכם כבכירים - במשרה חדשה.

יתרון יחסי, ערך מוסף

שני מושגים שמגלמים בתוכם את הסטאטוס שלכם בעצם, בעולם התעסוקה. פרופיל הלינקדאין שלכם - מטרתו לעשות את אותו הדבר ולהדגיש את אותם המושגים, רק בקונספט רחב קהלים ורב ערוצים (בכל זאת יש לזכור כי זוהי פלטפורמה בינלאומית המציגה את פניכם המקצועיות מכוש ועד פרת). על מנת להבהיר את משמעות הדיוק של פרופיל לינקדאין הנערך עבור בכיר, נדגיש ונאמר כי למרות היותה של רשת הלינקדאין כה רחבת ידיים והמושתתת על כשלוש מאות מיליון משתמשים, הדבר מחייב אתכם להקפיד על קיומו וניהולו של פרופיל מדויק וכזה המחצין את היתרון היחסי שלכם בעולם העבודה והמקצוע - הוא היותכם בדרגת בכירים, על כל המשתמע מכך.

דייק ומשול!

היותכם בכירים במדרג המשרות בהן התמקצעתם בעבר, מנכס לכם את הידע המקיף והיכולות המזוקקות של איך לפעול ויתרה מכך, איך להפעיל אחרים על מנת לקיים מערך אופרטיבי מוצלח ויעיל. ניסיונכם העתיר בהובלה של פרויקטים, תהליכים וצוותים חייב לבוא לידי ביטוי ולכן, עריכה מקצועית של פרופיל לינקדאין תהיה הקנבס הראוי עליו תתוארנה המיומנויות שלכם ואשר יזמן אליו עמיתים בכירים נוספים ביצירת קשרים מקצועיים חדשים - שיגדילו את החשיפה שלכם בתחום העיסוק שלכם, וגם בתחומים נוספים.

זכרו, הצגת הפרקטיקה שלכם באופן שיראה את תרומתכם לתחום מסוים נדרשת להיות יסודית ומדויקת, כיוון שהניסיון המייחד אתכם כבכירים הינו ייחודי לכם וכזה ששויף במהלך השנים לכדי התמקצעות מעמיקה שמבדילה אתכם מהשאר. זכרו בשנית - לינקדאין היא אמנם רשת שיתופית ומחברת, אך היא עדיין פלטפורמה הטומנת בחובה תחרות והתחרות גדולה יותר כאשר מדובר בבכירים ובמכסת המשרות הקיימות בתחום. דאגו ללטש את הפרופיל שלכם כפי שליטשתם את הניסיון המקצועי שלכם במהלך השנים, ודאגו לעשות זאת באופן ראוי ונכון, בעזרתם של מומחים ליצירת פרופילים לרשת הלינקדאין.


נותרו לכם עוד שאלות ולבטים?

צרו איתנו קשר ב lihiyot1@gmail.com או או בפנייה טלפונית למספר 03-6777127 נשמח לעזור!

הפרסומות שלנו שוות צפיה!!!

טיפוס להרי ההימלאיה

ואיך לכל הרוחות אני הולך עכשיו לצלוח את מסלול המיונים האסטרונומי הזה??

מרגישים שאתם נמצאים בלופ שאי אפשר לצאת ממנו? 

מה שתבשלו זה מה שתאכלו, אז לא עדיף לבשל טעים? 

השירותים המומלצים שלנו:

הכנה לראיון עבודה

שדרוג קורות חיים

התאמה למשרה ספציפית ולמכרזים

כתיבת קורות חיים אקדמיים

בהצלחה רבה לכל מחפשי העבודה,

אילאיל פודלישבסקי לביא

להיות1

www.lihiyot1.co.il

לא מוכרים רק מוצר, מוכרים תפיסה ושירות


 

צור קשר


Comments