המדריך לכתיבת קורות חיים מוצלחים – עשה זאת בעצמך-חלק-שישי-כתיבת קורות חיים בהתאמה לתוכנות סריקה אוטומטיות

כתיבת קורות חיים בהתאמה לתוכנות סריקה אוטומטיות.

בעולם מודרני בו מספר המתמודדים על מישרה הוא אדיר ועולה על כל מגייס שטובע בערימות קורות החיים הנשלחים מידי שעה, עולם התעסוקה משתמש יותר ויותר בתוכנות סריקה אוטומטיות שתפקידן לדלות מושגים בולטים ולהתמקד בכיתוב מוגדר מראש, בהתאם למשרה המוצעת. היתרון הבולט הוא שאתם, כמועמדים, יכולים להשתמש בתיאורים נפוצים, ממש כמו נוסחא, על מנת למצוא חן בעיני התוכנות ה"סרקניות" הללו. כמובן שלצד היתרון בתוכנות אלו קיימות גם נקודות תורפה, מעצם היותן, ובכן, רובוטיות וחסרות הבנה אנושית. לכן, על מנת לעבור אותן בשלום, הקפידו לשמור על מספר פרמטרים נחוצים:

הקפידו להשתמש בביטויים ותיאורים התואמים את אלו הקיימים במודעת הדרושים. כלומר, אם הדרישה היא למשרת מנהל משרד, דאגו להשתמש בביטוי זה ולא ב"מזכיר" למשל, על מנת שהסריקה המוגדרת תתמקד בביטויים קבועים מראש.

הקפידו לחלק את קורות החיים לפרקים ברורים- הדבר יקל על התוכנות לסרוק את המסמך ולדלות ממנו את הפרטים הרלוונטיים ביתר קלות ומהירות.

הקפידו לשלוח את הפורמט בקובץ Word, קבצים מסוגים אחרים יכולים להיות בלתי קריאים לתוכנות. בנוסף, הימנעו מהעמסה של טבלאות ונספחים נוספים במסמך קורות החיים, דבר שעלול לטרפד את פעולת הסריקה האוטומטית ולהביא להתעלמות מהתוכן החשוב. גם כאן הימנעו מצירוף תמונת פרופיל, היכולה להפריע לפעולת הסריקה האוטומטית.

הקפידו לתאר את התפקידים שביצעתם בעבר באופן ברור והגיוני לקריאה. הדבר יעזור לתוכנות הסריקה להתמצא טוב יותר במסמך קורות החיים, מבחינת הניסיון המקצועי ומקומות התעסוקה הקודמים.

לבסוף, אל תשכחו להקפיד על כתיבה נכונה וללא שגיאות של הפרטים האישים שלכם כגון מספר זהות ומספר טלפון, על מנת שלא יחמקו מעיניהן של תוכנות העיבוד והסריקה.


נותרו לכם עוד שאלות ולבטים?

צרו איתנו קשר ב lihiyot1@gmail.com או או בפנייה טלפונית למספר 03-6777127 נשמח לעזור!

צור קשר עכשיו אנו ממתינים!

השירותים המומלצים שלנו:

הכנה לראיון עבודה

שדרוג קורות חיים

התאמה למשרה ספציפית ולמכרזים

כתיבת קורות חיים אקדמיים

בהצלחה רבה לכל מחפשי העבודה,

אילאיל פודלישבסקי לביא

להיות1

www.lihiyot1.co.il

לא מוכרים רק מוצר, מוכרים תפיסה ושירות


צור קשרComments