איך לבלוט כמנהל בכיר בראיון עבודה?

איך לבלוט כמנהל בכיר בראיון עבודה?

כאשר כמנהלים בכירים אנו פונים לחפש עבודה, לרוב יש מספר דברים שאנו לא מקדישים להם מחשבה. מספר שאלות שבות וצפות פעם אחר פעם בעת חיפוש עבודה בתפקיד בכיר. האם יש להציג את כל ההישגים שלנו או לברור אותם בהתאם לקו מנחה מסוים? האם עלינו ללמוד מראש את כל הצוות הניהולי במקום העבודה המיועד? האם עלינו לשבח את מעלותינו או לתת לקורות החיים שלנו לדבר בעד עצמם?

תהליך מיתוג לקראת ראיון העבודה

http://www.lihiyot1.co.il/home/contact

מכיוון ששוק העבודה המודרני בנוי כפירמידה של עלייה בתפקיד, ברור כי ככל שאנו מטפסים בתפקידים, הולכים ומתמעטים המקומות הפנויים לתפקידים הספורים והנחשקים שבפסגה. לכן ראוי לדעת בדיוק כיצד להיערך על מנת להבטיח את המקום הראוי לכם.

תשובה אחת לשאלות הרבות היא שרצוי ליצור הצגה עצמית מתאימה לתפקידים ניהוליים רבים. כאשר אנו מבקשים עבודה כמנהלים בכירים, יש סיכוי רב שנתבקש לעסוק בפועל במגוון של תפקידים ולחבוש כובעים רבים ושונים, החל מאסטרטגיה והתווית דרך ניהולית, דרך ניהול פרויקטים, הנעת תהליכים, ניהול כוח אדם, ניהול מנהלים וכן הלאה.

לכן, עלינו להגיע לראיון מוכנים להחיל את הניסיון הניהולי שצברנו על חוויות ניהול אחרות, ולהציג את הידע שלנו כמפתח לתפקידים רבים אחרים. אנו נכוון אתכם לבחור את הניסיון המתאים ביותר ולהציגו כמכריע לרצונה של החברה אליה אתם מבקשים להתקבל.

הדגשת מסרים

כאשר נעזרים בשירות ליווי הבכירים של להיות1 אנו נבצע עבורכם את התהליכים החשובים עבור הצגה עצמית מתאימה ומדויקת בראיון העבודה. נדגיש את הניסיון ההולם לא רק עבור המשרה המבוקשת אלא גם עבור תהליכים חשובים שניתן לצפות שתידרשו לבצע בעתיד.

אנו נעבור אתכם באופן מקיף ונרחב על קורות החיים שלכם. מאחר וקורות החיים הם כרטיס הביקור המשמעותי והמיידי ביותר שלכם בראיון העבודה, נדע להכיר אותם ולהציגכם באופן שיהפוך אתכם למועמדים הראשונים לתפקיד.

הכנה נרחבת

פרט להכנה האמורה, אנו מציעים שירותים להכנה מקצועית של קורות חיים אשר משדרגים אותם משמעותית ומכווינים אותם כלפי המטרה כמו גם תרגומם לשפות שונות כמו אנגלית וספרדית בתשלום נוסף. ראוי לציין, כי בשוק העבודה כיום למרבית המנהלים יש קורות חיים בשתי שפות או יותר והדבר משדר רצינות ונכונות לעבודה ולהשקעה.

http://www.lihiyot1.co.il/home/contact

לעתים רבות, גם אנשים בעלי יכולות רבות וניסיון שלא יסולא בפז אינם יודעים כיצד לשווק את עצמם באופן נכון, או שאינם רואים במעלותיהם כמשמעותיות משום שהן חלק מן ההיסטוריה הניהולית שלהם ומובנות מאליהן עבורם. אנו יודעים איך לשאול את השאלות הנכונות ולהבין כיצד להבליט את מעשיכם בתפקיד כך שיתאימו לצרכים העתידיים והמבוקשים של החברות השונות בשוק ושל המעסיקים העתידיים שלכם.

בגלל שהתפקידים הבכירים בשוק הולכים ומצטמצמים באופן טבעי ככל שמטפסים מעלה בסולם, אנו נצייד אתכם באסטרטגיית הכנה ממוקדת מטרה. נכתוב עבורכם מכתב אישי אפקטיבי המסתמך על ההנחיות והבקשות שלכם. יש לזכור כי לא ניתן להגזים בהדגשת מידת המוכנות והרצון שלכם להביא מניסיונכם לתפקיד, על כן ניצור רושם פעיל ומרשים עבורכם.

 

טיפים להכנה עצמית – מה צריך ומה לא צריך לדעת?

·        מוכנות לעבודה מעל הכול – אין מקום להצטנעות בראיון העבודה. חשוב להבליט את היכולות שלכם. עם זאת, מראיין טוב ידע מתי אלו תכונות לא ענייניות ומתי הן חשובות לתפקיד. חשוב לדבר בבהירות ובגאווה אך על אותם נושאים החשובים לתפקיד.

·        דעו את קורות החיים שלכם היטב - אין מקום להדגיש זאת יותר. קורות החיים שלכם הם המפתח והכלי שהמראיין שלכם עובד איתו. דעו לפרט במידה הרצויה על כל תפקיד כיצד הוא תרם לכם ומה אתם לוקחים ממנו ומביאים אתכם למקומות עבודה חדשים.

·        השתמשו בסיפורי הצלחה אישיים – הציגו נקודות בהן בלטתם ויצרתם הצלחה עבור החברה שלכם. דעו למנות את הפעולות שביצעתם ואת החשיבות שלהם.

·        הגיעו בגישה של מוכנות לעבודה קשה – אל תנוחו על זרי הדפנה. הציגו אותן כבסיס לרצון שלכם לעבוד ולקצור עוד ועוד הצלחות באותו סגנון.

·        הגיעו מוכנים עם מוטו אישי שלכם כמנהלים – נסחו לעצמכם משפט שמהווה בשבילכם את הדבר החשוב לכם ביותר בתפקיד. מוטו שכזה עוזר למראיין לזכור אתכם ולקשר אתכם למסר חיובי ובולט.

·        הציעו דרכי פעולה ממשיות – אל תתביישו להציע רעיונות עליהם כבר חשבתם בהקשר לפעולות עתידיות, ולהדגיש דרכי פעולה שהוכחו עבורכם כיעילות בעבר.

·        הציגו את השאיפה האישית שלכם – כחלק מהדרך שלנו להפגין אמביציה, הראו מה אתם הייתם רוצים להשיג בסוף היום. מהי המטרה הגדולה שברצונכם לקחת מן התפקיד. לעתים רבות המעסיק יתרשם מכך שתחלקו עמו את הרצון שלכם לייצר הישגים בתפקיד.

 

כאשר אנו באים מצוידים עם כל אותם הנכסים, ראיון העבודה נראה שונה. ההבדל בין מנהל בכיר הבא מוכן כהלכה לראיון שכזה לבין מי שלא הוא כמו ההבדל בין אדם היושב נבוך מול המראיין, נותן לו להוביל את השיחה ולא משאיר רושם, לבין אדם שנוכחותו אומרת "הגעתי – איך אפשר לעזור לכם?".

 

לליווי בכירים פנו למחלקת הבכירים שלנו עבור:

*ניתוח קורות החיים שלכם על ידי מומחים בצורה מעמיקה, שדרוגם והפיכתם למותאמים למשרה

* ביצוע הכנה מקדימה וסימולציה לקראת ראיון העבודה

*הכנה אישית וממוקדת על ידי פסיכולוגים ויועצים ארגוניים. התמקדות במיתוג עצמי, הצגה עצמית נכונה ושליפת דגשים רצויים מתוך הניסיון וקורות החיים שלכם

* התמקדות ביצירת רושם מותאם וממוקד

* הדמיית מצבים אפשריים מיום המיון תוך התמקדות במענה על שאלות מכל סוג

!צור קשר עכשיו אנו ממתינים

 

לפרטים נוספים, ליווי אישי ולקבלת הצעת מחיר ניתן לפנות למייל lihiyot1@gmail.com או בפנייה טלפונית למספר 03-6777127


השירותים המומלצים שלנו:

הכנה לראיון עבודה

שדרוג קורות חיים

התאמה למשרה ספציפית ולמכרזים

כתיבת קורות חיים אקדמיים


בהצלחה רבה לכל מחפשי העבודה,

אילאיל פודלישבסקי לביא

להיות1

www.lihiyot1.co.il

לא מוכרים רק מוצר, מוכרים תפיסה ושירות

   צור קשר עכשיו אנו ממתינים!Comments