המדריך לכתיבת קורות חיים מוצלחים – עשה זאת בעצמך-חלק רביעי קורות חיים בכירים ופיננסים

קורות חיים לבכירים.

מועמדים למשרות הממוקמות על ציר מעמד ניהול הביניים והבכיר, נתקלים, מן הטבעיות שבעניין, בהיצע משרות מצומצם יותר מאשר זה הקיים בדרגים זוטרים יותר.

אנשי מקצוע האוחזים במשרות ניהוליות בכירות צברו ניסיון וידע רב יותר מאשר אחרים, לכן ההגעה לדרגים אלו היא בדרך ארוכה יותר וקשה יותר, מה שמותיר משרות אלו מאוישות לאורך זמן תחת אדם אחד נבחר.

לכן, על מנת לפנות למשרות אלו, בדרגים אלו, עליכם לזקק את קורות החיים שלכם באופן מדויק ומותאם ספציפית לאותו תפקיד נחשק.

וודאי שבתור מועמדים שחוו תפקיד ניהולי בעבר- ניחנתם ביכולת לחלוש על מספר תחומים במקביל, אבל חשוב לזכור כי מה שעליכם להדגיש בקורות החיים, ומה שבסופו של דבר יבדיל אתכם מההמון- הוא פירוט תחום ההתמקצעות המסוים שלכם, כמובן שבהתאמה למשרה המבוקשת.

ציינו את האתגרים שהוצבו בפניכם בתור מנהלים בכירים, ואת האופן בו התמודדתם עימם, כחלק מתפקידכם והיתרונות של מעמדכם. 

הדגישו את היכולות הניהוליות שלכם בדגש על ראייה מרחבית המפקחת על מספר גורמים באופן סימולטני, ואת ההצלחות וההישגים שצברתם תוך פועלכם בדרגים אלו.

והכי חשוב- היו ממוקדים. דאגו לנסח את קורות חייכם כפי שהייתם מנהלים צוות או פרויקט בארגון המבוקש- באופן מסודר, הצופה על ההתרחשות אך גם מוביל ומכוון אותה לפרודוקטיביות רציפה של המערכת כולה.

 קורות חיים לתחום הפיננסים.

פיננסים... תחום חיים מיני רבים במכלול האדיר הזה שקוראים לו התמחות מקצועית, אך הפעם- גם מספרים הצטופפו לעניין.

עולם הפיננסים מורכב ממספרים, לכן השתמשו בהם בקורות החיים על מנת לפשט ולבאר באופן כמותי את העבודות שעשיתם בעבר בתחום, וכמובן להמחיש ולהדגיש באופן כמותי את ההצלחות וההישגים שלכם בתחום.

כיוון שזה תחום רחב ורב פנים כשלעצמו, אם תרצו לעסוק בו בחברות בינלאומיות, תצטרכו לשלב בקורות החיים שלכם מושגים פיננסיים אוניברסאליים, המתאימים למשרה שתוצע לכם, ללא תלות במקום.

בנוסף, דאגו תמיד להישאר בעניינים. 

כיוון שזהו תחום דינאמי המתפתח ומשתכלל ככל תחום מודרני, עליכם להיות מוכנים תמיד להיות מסוגלים לענות ולהסביר עניינים ותהליכים פיננסיים עדכניים, באם תזומנו לראיון עבודה, או באם תידרשו לענות על שאלות מקדימות, כחלק מתהליך הריאיון הטלפוני.

נותרו לכם עוד שאלות ולבטים?

צרו איתנו קשר ב lihiyot1@gmail.com או או בפנייה טלפונית למספר 03-6777127 נשמח לעזור!

צור קשר עכשיו אנו ממתינים!

השירותים המומלצים שלנו:

הכנה לראיון עבודה

שדרוג קורות חיים

התאמה למשרה ספציפית ולמכרזים

כתיבת קורות חיים אקדמיים

בהצלחה רבה לכל מחפשי העבודה,

אילאיל פודלישבסקי לביא

להיות1

www.lihiyot1.co.il

לא מוכרים רק מוצר, מוכרים תפיסה ושירות


צור קשר

 

Comments