המסע אחר העבודה

המסע אחר העבודה

החיפוש אחר עבודת החלומות שלי לא היה כלל וכלל איך שדמיינתי שזה יהיה. כמובן שזו לא פעם ראשונה שחיפשתי אחר עבודה, אבל בתמימותי, חשבתי שאחרי 4 שנים של לימודי תואר מפרכים, ניסיון לא מועט בתחום שלי וכישרון מרובה ובלתי נלאה, מציאת העבודה תהיה קלה ומהירה.

איך שסיימתי את התואר, הוספתי בגאווה את הנתון לקורות החיים שלי ובששון ושמחה שלחתי את קורות החיים אל העולם הגדול, בתקווה ואמונה, שאלו יביאו אליי עבודה איכותית ומספקת. לעניות דעתי, רק התואר שלי היה מידע מרשים המתנוסס מעל קורות החיים שלי, כמו דובדבן אדום כדם הבולט על הקצפת הלבנה.

התמקדות במטרה

מהר מאוד גיליתי, שלא רק שהעבודה לא הגיעה אליי, אלא גם שבקושי קיבלתי פניות ממעסיקים שמעוניינים בי וזאת, למרות ששלחתי עשרות העתקים של קורות החיים המרשימים שלי. כשהגעתי כבר לראיונות עבודה, התברר לי, לאכזבתי הרבה, כי הצעות עבודה רבות אינן רלוונטיות לקורות החיים שלי ולהיפך – הייתי בטוחה כי במהלך חלק מהראיונות, מעסיקים איבדו בי עניין, כבר מהמבט הראשון בקורות החיים שלי, מה שגרם לי לתהות למה בכלל זומנתי לראיון מלכתחילה.

קורות חיים משווקים אותך

אמנם זה לקח לי קצת זמן, אבל בסופו של דבר הבנתי, שגם עם כל הניסיון, ההשכלה והכישרון שבעולם, אם קורות החיים שלי לא ממוקדים ואינם מוצגים בצורה הנהוגה בעולם העבודה, הצעות העבודה שאני רוצה פשוט לא יגיעו. נקודה! אז חיפשתי חברה מוכשרת, כמוני, שמציעה שירותי עריכת קורות חיים ומאז.... מה אני אגיד לכם, לא רק שמצאתי עבודה בדיוק במה שחיפשתי, אלא קיבלתי כמה הצעות עבודה מפתות, מה שהשאיר לי רק לבחור!

מהכביש הפקוק לנתיב המהיר!

לא פעם החיפוש אחר עבודה נראה כמו מסע ארוך ומייגע. בדרך יש לשמוע סירובים, להתגבר על מכשולים ולא משנה מה קורה – צריך להאמין ולהתמיד. בכדי שהכישרון, הניסיון והידע שלך יבלטו מעל מועמדים אחרים, קורות החיים שלך חייבים להציג אותך בצורה הטובה ביותר והברורה ביותר, כך שכבר מרפרוף מהיר בקורות החיים שלך, מועמדותך נבחנת ונלקחת בחשבון – ככה מוצאים היום עבודה מהר!


שלכם שני מידאני

.

נותרו לכם עוד שאלות ולבטים?

צרו איתנו קשר ב lihiyot1@gmail.com או או בפנייה טלפונית למספר 03-6777127 נשמח לעזור!

הפרסומות שלנו שוות צפיה!!!

טיפוס להרי ההימלאיה

ואיך לכל הרוחות אני הולך עכשיו לצלוח את מסלול המיונים האסטרונומי הזה??

מרגישים שאתם נמצאים בלופ שאי אפשר לצאת ממנו? 

מה שתבשלו זה מה שתאכלו, אז לא עדיף לבשל טעים? 

השירותים המומלצים שלנו:

הכנה לראיון עבודה

שדרוג קורות חיים

התאמה למשרה ספציפית ולמכרזים

כתיבת קורות חיים אקדמיים

בהצלחה רבה לכל מחפשי העבודה,

אילאיל פודלישבסקי לביא

להיות1

www.lihiyot1.co.il

לא מוכרים רק מוצר, מוכרים תפיסה ושירותצור קשרComments